info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Avene Antirougeurs Jour Emulsion hydratante protectrice spf 20 40ml

Çmimi:2,950.00 L

Antirougeurs, Emulsion dite kundër skuqjes 40ml
Emulsion hidratant dhe mbrojtës nga dielli për lëkurat që skuqen

Stock: S’ka stok

SKU: AV037

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

,

Suitable For

,

Spf

Action

,

Specific For

Pershkrimi

Në sajë të ekstrakteve të bimës ashe të pasura me saponina përmirësohet mikroqarkullimi në lëkurë. Mbron nga rrezatimi UV dhe pakëson irritimet e lëkurës. I përshtatshëm për lëkura normale dhe mikse.

Perdorimi

Aplikohet në mëngjes në fytyrën e pastruar paraprakisht.

Perberesit

AVENE THERMAL SPRING WATER AVENE AQUA , ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, ISODECYL NEOPENTANOATE, C12,15 ALKYL BENZOATE, CYCLOMETHICONE, OCTOCRYLENE, BIS,ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, GLYCERIN, ARACHIDYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, PEG,100 STEARATE, ARACHIDYL GLUCOSIDE, BEHENYL ALCOHOL, BHT, BLUE 1 CI 42090 , CAPRYLYL GLYCOL, DEXTRAN SULFATE, DISODIUM EDTA, FRAGRANCE PARFUM , HESPERIDIN METHYL CHALCONE, HYDROXYETHYL ACRYLATE SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, ISOHEXADECANE, MAGNESIUM SILICATE, MICA, POLYSORBATE 60, RUSCUS ACULEATUS ROOT EXTRACT, SORBIC ACID, SORBITAN ISOSTEARATE, TITANIUM DIOXIDE CI 77891 , WATER AQUA , XANTHAN GUM,

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping