info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Avene Akerat 10 Creme Corporelle 200 ml

Çmimi:L2,800.00

Akerat 10 Krem trupi 200ml
Krem për lëkura me tendencë keratozike

Stock: 1 në stok

SKU: AV042
Pershkrimi

Krem i formuluar për lëkura keratozike, që ashpërsohen dhe rripen. Hidraton, ushqen dhe qetëson lëkurën. Në sajë të acidit laktik dhe uresë lëkura zbutet dhe evitohet ashpërsimi. Hipoalergjik.

Perdorimi

Aplikohet në lëkurën e trupit 1-2 herë në ditë, mbi zonat e prekura.

Perberesit

AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA), MINERAL OIL (PARAFFINUM LIQUIDUM), PROPYLENE GLYCOL, UREA, TRIETHANOLAMINE, METHYL GLUCOSE SESQUISTEARATE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL (PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL), PEG-20 METHYL GLUCOSE SESQUISTEARATE, SALICYLIC ACID, CARBOMER, LACTIC ACID, PHENOXYETHANOL, ETHYLENE BRASSYLATE, TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE.