info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

AMSA D3+DHA

Çmimi:1,840.00 L

Suplement ushqimor me vitaminë D3 dhe DHA për fëmijë
Kuti x 30 kapsula

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Formulation

Masa

30 kapsula

Suitable For

,

Përshkrimi

Suplement ushqimor që kombinon vitaminën D3 me DHA me origjinë nga vaji i algave.

Vitamina D3 kontribuon në:
– përthithjen dhe përdorimin normal të kalçiumit dhe fosforit;
– ruajtjen e vlerave normale të kalçiumit në gjak;
– në mirëmbajtjen e kockave dhe të dhëmbëve;
– funksionimin normal të sistemit imunitar.

DHA-ja kontribuon në zhvillimin e sistemit nervor dhe të retinës tek të porsalindurit.

Ky suplement ushqimor nuk rekomandohet të përdoret nëse jeni alergjik nga ndonjëri prej përbërësve të pranishëm në formulim.
Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.

Përdorimi

Rekomandohet t’u jepet fëmijëve 1 kapsulë në ditë.
Kapsula çahet dhe përmbajtja e saj hidhet direkt në gojën e fëmijës.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

vitamine D3, vaj me DHA nga mikro-algat Schizochytrium sp.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping