info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ami’s Beauty Illuminating Serum

Çmimi:7,300.00 L

Serum me veprim antirrudhë për fytyrën.
50 ml

Stock: Ka stok

SKU: AMIS001
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Serum me formulë të pasur dhe përbërës aktivë funksionalë, të cilët reduktojnë rrudhat e thella, rrudhat e holla dhe linjat e mimikës.
Ndërveprimi unik i formave të acidit hialuronik me peshë molekulare të ndryshme, hidraton maksimalisht lëkurën.
Parandalon dhe vepron kundër dehidratimit të lëkurës, duke i dhuruar shkëlqim.

Testuar dermatologjikisht dhe klinikisht.
Pa parabene, pa vajra minerale.

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në lëkurë të pastër. Ndiqni hapat e mëtejshëm të rutinës.

Përbërësit

– Apple stem cell extract
– Vitamin C
– Lipoic acid
– Betaine
– Lipopeptide

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping