info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

ACM Novophane Sebo-Regulating Shampoo

Çmimi:1,500.00 L

Shampo me efekt rregullues të sebumit, formuluar për flokë të yndyrshëm.
200 ml

Stock: S’ka stok

SKU: ACM07
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

200 ml

Specific For

Përshkrimi

Formulim efikas për flokët, i cili rregullon butësisht prodhimin e sebumit.

Pastron butësisht, duke rikthyer volumin, elasticitetin dhe butësinë e flokëve të yndyrshëm, falë një kompleksi të fuqishëm rregullues të sebumit.

Mund të përdoret çdo ditë.

Përdorimi

Mund të përdoret çdo ditë.
Lagni flokët. Masazhoni butësisht shampon derisa të krijohet shkuma. Shpëlajeni me ujë të bollshëm.
Në rast kontakti me sytë, shpëlajeni me ujë.

Përbërësit

Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Sodium Cocoamphoacetate, Sodium Chloride, Urtica Dioica Leaf Extract, Zinc Gluconate, Pyridoxine HCL, Biotin, Phenoxyethanol, PPG-26-Buteth-26, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Citric Acid, Chlorphenesin, Polyquaternium-10, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Disodium EDTA, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Caramel, CI 19140 (Yellow 5), CI 42090 (Blue 1), Parfum (Fragrance)

Quick Comparison

SettingsACM Novophane Sebo-Regulating Shampoo removeDermedic Capilarte Normalising Shampoo For Greasy Hair removePharmasept Tol Velvet Energizing Shampoo Oily Hair removePharmaceris H Specialist Anti-Dandruff Shampoo For Oily Scalp removePharmaceris H-Sebopurin Professinal Normalizing Shampoo For Seborrhoeic Scalp remove
Image
SKUACM07DERMED056PHAR021PHARM065PHARM011
Rating
Price1,500.00 L2,340.00 L 1,872.00 L -20%1,520.00 L 1,292.00 L -15%1,990.00 L 1,592.00 L -20%1,790.00 L 1,432.00 L -20%
Stock

Stock: S’ka stok

Stock: Ka stok

Stock: S’ka stok

Stock: Ka stok

Stock: Ka stok

AvailabilityS’ka stokKa stokS’ka stokKa stokKa stok
Add to cart

Lexoni më shumë

Shtoje në shportë

Lexoni më shumë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

DescriptionShampo me efekt rregullues të sebumit, formuluar për flokë të yndyrshëm. 200 mlShampo trajtuese për flokë të yndyrshëm me tendencë rënie. 300 mlShampo për flokë të yndyrshëm.Stimulon rritjen e flokëve dhe i mbron ato nga dëmtimi. 250 mlShampo kundër zbokthit të yndyrshëm, dermatitit seborroik ose psoriasis. 250 mlShampo për kujdesin e përditshëm të skalpit seborrhoeik dhe flokëve të yndyrshëm. 250 ml
Content
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Action

Brand

Formulation

Masa

200 ml

Specific For

Action

, ,

Brand

Formulation

Hair Type

Masa

300 ml

Specific For

Suitable For

Action

, , ,

Brand

Formulation

Hair Type

,

Masa

250 ml

Specific For

Suitable For

Action

, , ,

Brand

Formulation

Hair Type

Masa

250 ml

Specific For

Suitable For

Action

, ,

Brand

Formulation

Hair Type

Masa

250 ml

Specific For

,

Suitable For

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare