info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

A-Derma Phys-Ac Set

Çmimi:5,200.00 L 3,640.00 L -30%

Blini 1 xhel pastrues   dhe 1 fluid trajtues kundër imperfeksioneve Phys-ac me 30 % ulje dhe përfitoni FALAS 1 çantë

A-Derma

 

SKU: bundleaderma01
Etiketa: , , , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

,

Masa

40 ml, 400 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

,

A-Derma Phys-AC Purifying foaming gel

Masa

400 ml

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

, ,

Specific For

A-Derma Phys-Ac Perfect Fluide Anti- imperfections

Masa

40 ml

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, , ,

Suitable For

, ,

Specific For

Përshkrimi

Set promocional me produkte për lëkurë të yndyrshme/akneike

Seti përmban :

 • 1 A-Derma Phys-Ac xhel pastrues 400 ml
 • 1 A-Derma Phys-Ac fluid trajtues  kundër imperfeksioneve 40 ml
 • 1 çantë A-Derma dhuratë

 

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping