info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

A-Derma Pain Dermatologique soap-free 100g

Çmimi:L950.00

A-derma sapun për lëkura delikate 100g.

Përshkrimi

Formulim për përdorim të përditshëm, për lëkurë delikate. Për fytyrën dhe trupin, për fëmijë dhe të rritur. Formulë delikate e pasur me qumësht tërshëre Rhealba. Pastron thellësisht lëkurën pa e tharë atë, në sajë të pH fiziologjik, të njëjtë me atë të lëkurës. Pa sapun, pa paraben, pa alkool, pa konservues.

Përdorimi

Aplikohet në lëkurë të lagur, shkumohet dhe shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit

Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Maltodextrin, Sodium Cocoyl Isethionate, Stearic Acid, Avena Sativa (Oat) Kernel Flour (Avena Sativa Kernel Flour), Water (Aqua), Cetearyl Alcohol, Paraffin, Ceteareth-6, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil (Prunus Amygdalus Dulcis Oil), PEG-45 Palm Kernel Glycerides, Citric Acid, Microcrystalline Wax (Cera Microcristallina), Polyethylene, Titanium Dioxide (CI 77891).