info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

A-Derma Epitheliale A.H Duo Creme Ultra-Reparatrice 40 ml

Çmimi:L2,050.00

Epithelial A.H DUO- Krem Riparues kundër shenjave për lëkurë të ndjeshme dhe të dëmtuar 40ml

Stock: 10 in stock

SKU: AD004

Additional information

Masa

100 ml

Përshkrimi

Trajtim dermatologjik që minimizon shenjat dhe riparon lëkurën e dëmtuar.

I përshtatshëm për fytyrën dhe trupin, për fëmijë dhe të rritur. Ka veprim të dyfishtë në sajë të përbërësit aktiv të patentuar Cicahyalumide:

  • Përshpejton riparimin e lëkurës
  • Ndihmon në reduktimin e shenjave në lëkurë.

Teksturë e padukshme që hidraton lëkurën. Hipoalergjik. Pa aromë. Pa paraben.

Përdorimi

Aplikohet 1 -2 herë në ditë, në lëkurë të pastruar paraprakisht dhe masazhohet lehtësisht.

Përbërësit

WATER (AQUA) CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE GLYCERIN BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER (BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER) DIMETHICONE GLYCERYL STEARATE CETEARYL ALCOHOL PALMITIC ACID STEARIC ACID ALANYL GLUTAMINE AVENA SATIVA (OAT) LEAF/STEM EXTRACT (AVENA SATIVA LEAF/STEM EXTRACT) BATYL ALCOHOL BENZOIC ACID CAPRYLYL GLYCOL CETEARYL GLUCOSIDE DIMETHICONOL POLYACRYLATE-13 POLYISOBUTENE POLYSORBATE 20 SODIUM HYALURONATE SODIUM HYDROXIDE SORBITAN ISOSTEARATE TOCOPHERYL ACETATE XANTHAN GUM