info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

A-Derma Cytelium Drying Spray

Çmimi:L1,400.00

Cytelium Spraj përtharës për fytyrën dhe trupin, për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara 100 ml

Stock: 3 in stock

SKU: AD022

Additional information

Përshkrimi

Tretësirë pa ngjyrë me veprim tharës, absorbues dhe antibakterial.

I pasur me ekstrakte të tërshërës RHEALBA me veti zbutëse; silikate të Magnezit me veti përtharëse dhe oksid zinku që mbron lëkurën dhe qetëson irritimet.

I përshtatshëm për të gjithë familjen (foshnja, fëmijë dhe të rritur). Mund të përdoret për fytyrën, trupin dhe membranat mukoze.

Pa parfum, pa parabene.

Përdorimi

Tundet flakoni para përdorimit dhe aplikohet në zonën e irrituar, me anë të një garze sterile dy- tre herë në ditë.

Përbërësit

Aqua, Zinc Oxide, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract (Avena Sativa), Sorbitol, Benzyl Alcohol, Acrylates / Vinyl Isodecanoate Crosspolymer, Sodium Magnesium Silicate.