info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

A-Derma Cytelium Drying Lotion

Çmimi:L1,400.00

Cytelium Locion përtharës për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara 100 ml

Stock: 3 in stock

SKU: AD024

Additional information

Përshkrimi

Tretësirë pa ngjyrë me veprim tharës, absorbues dhe antibakterial.

Formulim i pasur me ektrakte të tërshërës RHEALBA me veti zbutëse; silikate të Magnezit me veti përtharëse dhe oksid zinku që mbron lëkurën dhe qetëson irritimet.

I përshtatshëm për të gjithë familjen (foshnja, fëmijë dhe të rritur). Mund të përdoret në rastet e skuqjes së zonës së të ndenjurave te fëmijët.

Pa parfum, pa parabene.

Përdorimi

Tundet flakoni para përdorimit dhe aplikohet në lëkurën e pastruar paraprakisht dy herë në ditë.

Përbërësit

Avoine Rhealba, Aqua, Zinc Oxide, Propylene Glycol, Sorbitol, Benzyl Alcohol, Acrylates / Vinyl Isodecanoate Crosspolymer, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract (Avena Sativa Kernel Extract), Sodium Magnesium Silicate.