info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing 1–20 of 23 results

Ofertë!
-20%

A-Derma Dermalibour + Barrier Cream

Krem riparues për lëkura të thata dhe të dëmtuara 100 ml
2,100.00 L 1,680.00 L -20%
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Pastë për bebe

Pastë me oksid zinku kundër skuqjes në zonën e pelenave 40 g
400.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Pomadë për bebe

Pomadë për ushqimin e lëkurës dhe parandalimin e irritimeve Për bebe, fëmijë dhe të rritur 110 g
500.00 L
Shtoje në shportë

Dovitavi Drops

Integrator me vitaminë D3 dhe DHA për fëmijë. (30ml)
1,720.00 L
Shtoje në shportë

Bells Vitamine C Sirup

Shurup me vitaminë C. (1ml = 10mg) 100ml
800.00 L
Shtoje në shportë

Pico C Drops

Vitaminë C me pika për fëmijë. (1pikë=2.5mg vitaminë C)
1,200.00 L
Shtoje në shportë

Vitamina C Drops

Vitaminë C me pika për fëmijë. (1ml=80mg vitaminë C)
875.00 L
Shtoje në shportë

Abopharma Abokoliken

Solucion me pika me laktazë, për bebe. (14ml)
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Colidep Junior Drops

Solucion me pika për qetësimin e kolikave. (30ml)
1,300.00 L
Shtoje në shportë

Colinox Drops

Solucion me pika për qetësimin e kolikave. (20ml)
1,500.00 L
Shtoje në shportë

ColicEZ Oral Drops

Solucion me pika për qetësimin e kolikave. (30ml)
1,260.00 L
Shtoje në shportë

Colisen Drops

Solucion me pika për qetësimin e kolikave. (30ml)
1,200.00 L
Shtoje në shportë

Health Aid Babyvit-D Drops

Vitaminë D3 me pika për fëmijë. (50ml)
2,440.00 L
Shtoje në shportë

Denk D3 Junior

Vitaminë D3 për fëmijë. Kuti me 100 tableta.
1,736.00 L
Shtoje në shportë

D3fix Drops

Vitaminë D3 me pika për fëmijë. (30ml)
1,320.00 L
Shtoje në shportë

Byta D Drops

Vitaminë D3 me pika për fëmijë. (15ml)
980.00 L
Shtoje në shportë

4U Pharma Babytol D3

Vitaminë D3 për fëmijë. Kuti me 30 kapsula.
1,764.90 L
Shtoje në shportë

Buonavit D3 Drops

Vitaminë D3 me pika për fëmijë. (12ml)
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Pico D3 Drops

Vitaminë D3 me pika për fëmijë. (15ml)
1,700.00 L
Shtoje në shportë

Bimbovit D3 Drops

Vitaminë D3 me pika për fëmijë. (15ml)
950.00 L
Shtoje në shportë