info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

Kategoritë

Showing 1–48 of 105 results

Ofertë!
-10%

Doppelherz Kollagen 11.000 Plus

Kolagjen  dhe vitamina për nyje të shëndetshme dhe lëvizje pa dhimbje 30 flakonë
L6,600.00 L5,940.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz A – Z Multivitaminë

Vitamina dhe minerale për mirëqenien mendore dhe fizike 30 tableta
L1,299.90 L1,169.91 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Augen Extra

Për shikim të mirë ditën & natën 30 kapsula
L1,130.10 L1,017.09 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Calcium D3

Kalcium dhe vitaminë D3 për sistemin skeletor dhe kockat 30 tableta
L1,156.80 L1,041.12 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Eisen Femin

Hekur, vitaminë C & vitamina B për sistem të mirë të qarkullimit të gjakut dhe energji 20 bustina
L1,210.00 L1,089.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Glucosamin Extra Chondroitin

Glukozaminë dhe Kondroitinë për kycet dhe kockat 30 kapsula
L1,235.10 L1,111.59 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Jod Acid folik Hekur

Integrator ushqimor i pasur me jod, acid folik, vitaminë B12 dhe hekur 45 tableta
L1,102.50 L992.25 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Lecithin B-Vitamina

Lecitinë dhe vitamina B për ushqimin e sistemit nervor 40 kapsula
L1,209.00 L1,088.10 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Magnesium Calcium D3

Magnez, kalcium dhe vitaminë D3 për kockat dhe muskujt 40 tableta
L1,200.00 L1,080.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Omega-3

Vaj peshku me Omega-3 dhe Vitaminë E për sistemin imunitar dhe atë kardiak 120 kapsula
L1,560.00 L1,404.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Sport Direct

Vitamina & minerale për aktivitet fizik 20 bustina
L1,210.00 L1,089.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Vitaminë C Zink

Vitaminë C dhe zink për sistemin imunitar 20 bustina
L1,140.00 L1,026.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Acknes Gel

Xhel trajtues për aknet dhe imperfeksionet e lëkurës 25 ml
L750.00 L675.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Aloe Vera + Noni

Lëng detoksifikues me aloe vera dhe noni 1000 ml
L2,100.00 L1,890.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Aloe Vera Massima Forza

Lëng i pastër dhe i përqëndruar i aloe verës 500 ml
L1,050.00 L945.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Batteril

Suplement ushqimor natyral që rrit rezistencën fiziologjike të organizmit 30 tableta
L1,620.00 L1,458.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Chitosano +Forte

Suplement ushqimor që ndihmon në reduktimin e peshës trupore 60 tableta
L1,270.20 L1,143.18 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Echinaid Urto

Suplement me echinacea që forcon sistemin imunitar 30 kapsula
L949.80 L854.82 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Fucuslinea + Forte

Suplement ushqimor me veti detoksifikuese dhe kontrolluese të peshës trupore 45 tableta
L779.85 L701.87 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Fucuslinea Pocket Drinks

Suplement ushqimor që pakëson oreksin dhe ndihmon në eleminimin e lëngjeve të tepërta nga organizmi 24 bustina
L1,350.00 L1,215.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë! Vendmbajtëse
-10%

Esi Melatonin Pura 3 mg

Suplement me melatoninë që rregullon ciklin e gjumit 30 tableta të vogla (mikrotableta)
L450.00 L405.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi MultiComplex Potassium plus Magnesium

Suplement me magnez dhe kalium 90 tableta
L1,080.00 L972.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi MultiComplex Sport

Suplement ushqimor me kripëra për persona që merren me sport 10 bustina
L1,190.00 L1,071.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Nodol Collagen

Suplement me kolagjen për kockat dhe artikulacionet 60 tableta
L2,949.60 L2,654.64 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Noglic

Suplement ushqimor i cili ndihmon në ruajtjen e niveleve normale të glukozës në gjak 30 tableta
L900.00 L810.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Pappa Reale Pocket Drinks

Suplement ushqimor me pappa reale që rrit imunitetin 16 bustina x 10 ml
L1,449.92 L1,304.93 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Prosterbe

Suplement ushqyes me ekstrakte bimore që mbështet funksionimin normal të prostatës dhe rrugëve urinare te meshkujt 30 kapsula
L2,100.00 L1,890.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Relaxerbe Naturcaps

Suplement ushqimor bimor anti-stres 30 kapsula
L900.00 L810.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Tea Tree Oil Remedy

Vaj i pastër i bimës së çajit 10 ml
L680.00 L612.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi The Verde Formula Concentrata 500 mg

Suplement ushqimor që ndihmon në ruajtjen e peshës trupore dhe eleminimin e lëngjeve të tepërta nga organizmi 60 kapsula
L1,110.00 L999.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now 7-KETO 100 mg

Suplement me 7-KETO-DHEA që ndihmon në menaxhimin e peshës Paketim x 30 kapsula
L3,240.00 L2,916.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now B-12 1000mcg

Suplement me vitaminë B-12 dhe acid folik Paketim x 100 lozenge (tableta të tretshme nën gjuhë)
L1,320.00 L1,188.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now BioCell Collagen Hydrolyzed Type II

Suplement me kolagjen për artikulacionet dhe lëkurën Paketim x 120 kapsula
L5,599.20 L5,039.28 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Boron 3mg

Suplement me mineralin bor për kockat Paketim x 100 kapsula vegane
L1,050.00 L945.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now D-Mannose 500mg

Suplement me d-manozë për mirëmbajtjen e rrugëve urinare Paketim x 120 kapsula
L4,699.20 L4,229.28 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Daily Vits

Suplement ditor për të rritur me 27 vitamina dhe minerale Paketim x 100 tableta
L2,200.00 L1,980.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Essential Orange Oil

Vaj esencial portokalli Paketim x 30ml
L570.00 L513.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Evening Primrose Oil 500mg

Suplement me vaj aguliçe për mirëqënien e femrave Paketim x 100 kapsula
L1,990.00 L1,791.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Fenugreek 500 mg

Suplement me përmbajtje ekstraktet e bimës fenugreek 100 kapsula
L1,350.00 L1,215.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Instant Energy B-12 Packets

Suplement me vitaminë B-12, krom, CoQ10 për të rritur energjinë Paketim x 75 bustina
L2,499.75 L2,249.78 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Inulin Prebiotic Pure Powder

Formulim me inulinë, një prebiotik i rëndësishëm për traktin gastro-intestinal Paketim x 454g
L1,780.00 L1,602.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Iron 18mg

Suplement me hekur në formën e bisglicinatit të hekurit Paketim x 120 kapsula
L1,500.00 L1,350.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Iron 36mg

Suplement me hekur në formën e bisglicinatit të hekurit Paketim x 90 kapsula
L2,049.30 L1,844.37 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now L-Tyrosine 500mg

Suplement me aminoacidin L-tirozinë Paketim x 60 kapsula
L1,329.60 L1,196.64 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Magnesium Capsules

Suplement me magnez pwr tw rritur Paketim x 180 kapsula
L2,649.60 L2,384.64 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Magnesium Topical Spray

Spraj me përmbajtje magnezi për përdorim në lëkurë Paketim x 237ml
L1,650.00 L1,485.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Natural E-400 Softgels

Suplement me vitaminë E dhe selen me veti antioksiduese Paketim x 50 kapsula
L1,650.00 L1,485.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Natural Resveratrol 50 mg

Suplement me resveratrol 60 kapsula
L2,650.20 L2,385.18 -10%
Shtoje në shportë
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro