info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

Kategoritë

Showing 1–48 of 53 results

4U Pharma Babytol D3

Vitaminë D3 për fëmijë. Kuti me 30 kapsula.
L1,764.90
Shtoje në shportë

4U Pharma Babytol D3K

Vitaminë D3 dhe vitaminë K për fëmijë 30 kapsula
L1,764.90
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Alpifluor Drops

Integrator me fluor për fëmijë 10ml
L1,480.00 L1,404.00 -5%
Shtoje në shportë

Basi Corvite Drops

Vitaminë C me pika. (1 pikë= 5mg) 20ml
L780.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bells Vitamine C Sirup

Shurup me vitaminë C. (1ml = 10mg) 100ml
L800.00 L720.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bimbovit D3 Drops

Vitaminë D3 me pika për fëmijë. (15ml)
L950.00 L855.00 -10%
Shtoje në shportë

Buona Buonavit D3F Drops

Vitaminë D3 dhe fluor për fëmijë 12 ml
L1,425.00
Shtoje në shportë

Buona Buonavit D3K Drops

Vitaminë D3 dhe vitaminë K për fëmijë 12ml
L1,500.00
Shtoje në shportë

Buonavit D3 Drops

Vitaminë D3 me pika për fëmijë. (12ml)
L1,500.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Byta D Drops

Vitaminë D3 me pika për fëmijë. (15ml)
L980.00 L882.00 -10%
Shtoje në shportë

D3fix Drops

Vitaminë D3 me pika për fëmijë. (30ml)
L1,320.00
Shtoje në shportë

Denk D3 Junior

Vitaminë D3 për fëmijë. Kuti me 100 tableta.
L1,736.00
Shtoje në shportë

Doppelherz Kinder Multivitamin Shurup

Shurup me vitamina & minerale për rritjen dhe zhvillimin e fëmijëve 150 ml
L1,300.00
Shtoje në shportë

Dovitavi Drops

Integrator me vitaminë D3 dhe DHA për fëmijë. (30ml)
L1,720.00
Shtoje në shportë

Esi Immunilflor Junior

Shurup me echinacea për rritjen e imunitetit 180 ml
L1,070.00
Shtoje në shportë

Esi Propolaid PropolBabySyrup

Shurup me propolis dhe echinacea për rritjen e imunitetit 180 ml
L730.00
Shtoje në shportë

Kidal DHA Drops

Vitaminë D me DHA për fëmijë 30ml
L1,330.00
Shtoje në shportë

Logus D3 Junior Drops

Vitaminë D me DHA për fëmijë 15ml
L1,550.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Kid Cal Chewables

Suplement me kalçium, magnez dhe vitaminë D për fëmijë mbi 2 vjeç Paketim x 100 tableta të përtypshme
L2,500.00 L2,250.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Kid Vits

Multivitamina për fëmijë mbi 1 vjeç Paketim x 120 tableta të përtypshme
L2,499.60 L2,249.64 -10%
Shtoje në shportë

Nutrigen Bonidenti Drops

Vitaminë D3 dhe fluor për fëmijë 18 ml
L950.00
Shtoje në shportë

Olimp Labs Gold Vitamin D3 Junior

Vitaminë D3 për fëmijë. Kuti me 30 bustina.
L1,563.00
Shtoje në shportë

Periodar Chewable Tablets

Tableta të përtypshme kundër stresit për fëmijë mbi 3 vjeç. Kuti me 30 tableta.
L1,279.80
Shtoje në shportë

Pharmaguida Bimbovit Fluor Drops

Integrator me fluor për fëmijë 30ml
L1,100.00
Shtoje në shportë

Pico D3 Drops

Vitaminë D3 me pika për fëmijë. (15ml)
L1,700.00
Shtoje në shportë

Power Health Vita-C Kids

Vitaminë C për fëmijë. Kuti me 30 tableta. (100mg/tabletë)
L870.00
Shtoje në shportë

Proton D3 Drops

Vitaminë D3 me pika për fëmijë. (15ml)
L1,000.00
Shtoje në shportë

Quest Brightstart Vitamin D3 + DHA Drops

Vitaminë D me DHA për fëmijë nga 1 muaj deri në 5 vjeç 20ml
L1,700.00
Shtoje në shportë

Sambucol Extra Defence

Fuqizues imuniteti me ekstrakt të shtogut të zi,vitaminë C,vitaminë D,vitaminë B6, bakër,selenium,acid folik,betacarotene,zink në trajtë shurupi.
L1,800.00
Shtoje në shportë

Sambucol For Kids

Fuqizues imuniteti me esktrakt të shtogut të dhe vitaminë C për fëmijë 1-12 vjec në trajtë shurupi.
L1,500.00
Shtoje në shportë

Sambucol For Kids x 60 gummies

Fuqizues imuniteti për fëmijët nga mosha 4-12 vjecme ekstrakt shtogu dhe vitamine C në trajtë karamelesh gomoze.
L2,000.00
Shtoje në shportë

Sambucol Immuno Forte Sugar Free

Fuqizues imuniteti me esktrakt të shtogut të zi,zink,dhe vitaminë C, pa sheqer në trajtë shurupi.
L1,700.00
Shtoje në shportë

Sambucol ImmunoForte + Vit C + Zink

Fuqizues imuniteti me esktrakt të shtogut të zi,zink,dhe vitaminë C në trajtë shurupi.
L1,700.00
Shtoje në shportë

Sambucol ImmunoForte x 30 Caps

Fuqizues imuniteti me esktrakt të shtogut të zi ,zink,dhe vitaminë C në trajtë kapsulash.
L2,000.00
Shtoje në shportë

Sambucol Original

Fuqizues imuniteti me ekstrakt natyror të shtogut të zi, I pasur me oksidantë në trajtë shurupi.
L1,500.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-8%

Solgar Kangavites Multivitamin & Mineral Tropical

Multivitamina dhe minerale për fëmijë mbi 3 vjeç Paketim x 60 tableta të përtypshme
L2,229.60 L2,042.28 -8%
Shtoje në shportë

Tecnopharma Abifluor+ D3 Drops

Vitaminë D3 dhe fluor për fëmijë 30ml
L1,200.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Wellbaby Multi-vitamin Drops

Multivitaminë me pika për fëmijë nga 4 muaj deri në 1 vjeç 30ml
L1,500.00 L1,350.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Wellbaby Multi-vitamin Liquid

Multivitaminë në formë shurupi për fëmijë nga 6 muaj deri në 4 vjeç 150ml
L1,500.00 L1,350.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Wellbaby Vitamin D Drops

Vitaminë D3 me pika për bebe që nga lindja deri në moshën 4 vjeçare 30 ml
L1,500.00 L1,350.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Wellkid Multi-vitamin Liquid

Multivitaminë specifike për fëmijë nga 4 deri në 12 vjeç 150ml
L1,500.00 L1,350.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Wellkid Omega-3 Chewable

Suplement me omega-3 në formën e kapsulave të përtypshme për fëmijë nga 4 deri në 12 vjeç 60 kapsula të përtypshme
L2,199.60 L1,979.64 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Wellkid Soft Jelly Pastilles

Multivitamina për fëmijë me moshë 4-12 vjeç Shije portokalli 30 kapsula xhelatinore të përtypshme
L1,500.00 L1,350.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Wellkid Soft Jelly Pastilles

Multivitamina në formë kapsulash xhelatinore të përtypshme për fëmijë me moshë 4-12 vjeç Shije luleshtrydheje 30 kapsula xhelatinore të përtypshme
L1,500.00 L1,350.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Wellteen Her

Suplement specifik për vajza gjatë periudhës së adoleshencës 30 tableta
L1,500.00 L1,350.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Wellteen Her Plus

Suplement ushqimor për vajzat në periudhën e adoleshencës 56 tableta + kapsula
L1,999.76 L1,799.78 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Wellteen Him

Suplement specifik për djem gjatë periudhës së adoleshencës 30 tableta
L1,500.00 L1,350.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Wellteen Him Plus

Suplement ushqimor për djem në periudhën e adoleshencës 56 tableta + kapsula
L1,999.76 L1,799.78 -10%
Shtoje në shportë
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro