info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

Kategoritë

Showing 1–48 of 160 results

4U Pharma Babytol D3

Vitaminë D3 për fëmijë. Kuti me 30 kapsula.
L1,764.90
Shtoje në shportë

4U Pharma Babytol D3K

Vitaminë D3 dhe vitaminë K për fëmijë 30 kapsula
L1,764.90
Shtoje në shportë

Alinter Group Concavit capsules

Suplement vitaminash x 25 kapsula .
L940.00
Shtoje në shportë

Alinter Group Ironorm capsules

Suplement ushqimor me përmbajtje të hekurit, vitaminave B dhe mineraleve Kuti x 25 kapsula
L1,000.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alpifluor Drops

Integrator me fluor për fëmijë 10ml
L1,560.00 L1,404.00 -10%
Shtoje në shportë

Basi Corvite Drops

Vitaminë C me pika. (1 pikë= 5mg) 20ml
L780.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bells Vitamine C Sirup

Shurup me vitaminë C. (1ml = 10mg) 100ml
L800.00 L720.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bimbovit D3 Drops

Vitaminë D3 me pika për fëmijë. (15ml)
L950.00 L855.00 -10%
Shtoje në shportë

Buona Buonavit D3F Drops

Vitaminë D3 dhe fluor për fëmijë 12 ml
L1,425.00
Shtoje në shportë

Buona Buonavit D3K Drops

Vitaminë D3 dhe vitaminë K për fëmijë 12ml
L1,500.00
Shtoje në shportë

Buonavit D3 Drops

Vitaminë D3 me pika për fëmijë. (12ml)
L1,500.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Byta D Drops

Vitaminë D3 me pika për fëmijë. (15ml)
L980.00 L882.00 -10%
Shtoje në shportë

D3fix Drops

Vitaminë D3 me pika për fëmijë. (30ml)
L1,320.00
Shtoje në shportë

Denk D3 Junior

Vitaminë D3 për fëmijë. Kuti me 100 tableta.
L1,736.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Kollagen 11.000 Plus

Kolagjen  dhe vitamina për nyje të shëndetshme dhe lëvizje pa dhimbje 30 flakonë
L6,600.00 L5,940.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz A – Z Multivitaminë

Vitamina dhe minerale për mirëqenien mendore dhe fizike 30 tableta
L1,299.90 L1,169.91 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Aktiv Meno Soja Isoflavonoide + Calcium + D3

Integrator ushqimor për femrat gjatë dhe pas menopauzës 30 tableta
L1,299.90 L1,169.91 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Augen Extra

Për shikim të mirë ditën & natën 30 kapsula
L1,130.10 L1,017.09 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Calcium D3

Kalcium dhe vitaminë D3 për sistemin skeletor dhe kockat 30 tableta
L1,156.80 L1,041.12 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Eisen Femin

Hekur, vitaminë C & vitamina B për sistem të mirë të qarkullimit të gjakut dhe energji 20 bustina
L1,210.00 L1,089.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Glucosamin Extra Chondroitin

Glukozaminë dhe Kondroitinë për kycet dhe kockat 30 kapsula
L1,235.10 L1,111.59 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Jod Acid folik Hekur

Integrator ushqimor i pasur me jod, acid folik, vitaminë B12 dhe hekur 45 tableta
L1,102.50 L992.25 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Kinder Multivitamin Shurup

Shurup me vitamina & minerale për rritjen dhe zhvillimin e fëmijëve 150 ml
L1,300.00 L1,170.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Lecithin B-Vitamina

Lecitinë dhe vitamina B për ushqimin e sistemit nervor 40 kapsula
L1,209.00 L1,088.10 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Magnesium Calcium D3

Magnez, kalcium dhe vitaminë D3 për kockat dhe muskujt 40 tableta
L1,200.00 L1,080.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Magnez 400 B vitamina

Magnez, vitamina B1, B6, B12, dhe acid folik për muskujt, zemrën & nervat 30 tableta
L1,160.10 L1,044.09 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Magnez 400 B vitamina

Magnez, vitamina B6, B12, dhe acid folik për muskujt & nervat 20 bustina
L1,131.00 L1,017.90 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Omega-3

Vaj peshku me Omega-3 dhe Vitaminë E për sistemin imunitar dhe atë kardiak 120 kapsula
L1,560.00 L1,404.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Sport Direct

Vitamina & minerale për aktivitet fizik 20 bustina
L1,210.00 L1,089.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Vital Materna PLUS

Suplement me vitamina dhe minerale për femrat përgjatë mëmësisë, që nga konceptimi e deri në fund të periudhës së ushqyerjes me gji 30 kapsula
L2,210.10 L1,989.09 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Vitaminë C Zink

Vitaminë C dhe zink për sistemin imunitar 20 bustina
L1,140.00 L1,026.00 -10%
Shtoje në shportë

Dovitavi Drops

Integrator me vitaminë D3 dhe DHA për fëmijë. (30ml)
L1,720.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Acknes Gel

Xhel trajtues për aknet dhe imperfeksionet e lëkurës 25 ml
L750.00 L675.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Aloe Vera + Noni

Lëng detoksifikues me aloe vera dhe noni 1000 ml
L2,100.00 L1,890.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Aloe Vera Massima Forza

Lëng i pastër dhe i përqëndruar i aloe verës 500 ml
L1,050.00 L945.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Batteril

Suplement ushqimor natyral që rrit rezistencën fiziologjike të organizmit 30 tableta
L1,620.00 L1,458.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Chitosano +Forte

Suplement ushqimor që ndihmon në reduktimin e peshës trupore 60 tableta
L1,270.20 L1,143.18 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Echinaid Urto

Suplement me echinacea që forcon sistemin imunitar 30 kapsula
L949.80 L854.82 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Fucuslinea + Forte

Suplement ushqimor me veti detoksifikuese dhe kontrolluese të peshës trupore 45 tableta
L779.85 L701.87 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Fucuslinea Pocket Drinks

Suplement ushqimor që pakëson oreksin dhe ndihmon në eleminimin e lëngjeve të tepërta nga organizmi 24 bustina
L1,350.00 L1,215.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Immunilflor

Suplement ushqimor që rrit imunitetin 30 kapsula
L879.90 L791.91 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Immunilflor Junior

Shurup me echinacea për rritjen e imunitetit 180 ml
L1,070.00 L963.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë! Vendmbajtëse
-10%

Esi Melatonin Pura 3 mg

Suplement me melatoninë që rregullon ciklin e gjumit 30 tableta të vogla (mikrotableta)
L450.00 L405.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi MultiComplex Potassium plus Magnesium

Suplement me magnez dhe kalium 90 tableta
L1,080.00 L972.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi MultiComplex Sport

Suplement ushqimor me kripëra për persona që merren me sport 10 bustina
L1,190.00 L1,071.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Nodol Collagen

Suplement me kolagjen për kockat dhe artikulacionet 60 tableta
L2,949.60 L2,654.64 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Noglic

Suplement ushqimor i cili ndihmon në ruajtjen e niveleve normale të glukozës në gjak 30 tableta
L900.00 L810.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Normolip Naturcaps

Suplement ushqimor që normalizon nivelet e kolesterolit 30 kapsula
L1,200.00 L1,080.00 -10%
Shtoje në shportë
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro