info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ortopedi

Showing all 20 results

Chicco Post-Natal Girdle Extra Support

Korse për nënat pas lindjes.Nr 4
3,600.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Mommy Adjustment Post-Partum Girdle

Korse për nënat pas lindjes
4,680.00 L
Përzgjidhni mundësi

Chicco Mammy Nursing Bra

Reçipeta për gjidhënie cup C
5,590.00 L
Përzgjidhni mundësi

Nuvita Federa per cuscino allattamento

Jastëk ndihmës për ushyerjen e bebeve
4,390.00 L
Shtoje në shportë

Support Line Corset Maternity

Korse për shtatzëni
3,250.00 L
Shtoje në shportë

Support Line Dequervarin Splint – S

Suport për kyçin dhe gishtin e madh të dorës
1,500.00 L
Përzgjidhni mundësi

Support Line Dorsolomber Corset – m

Brez me shufra çeliku për zonën dorsolumbare
6,000.00 L
Përzgjidhni mundësi

Support Line Lumbosacral corset 32cm with belt – S

Brez me rrip për zonën lumbosakrale
3,550.00 L
Përzgjidhni mundësi

Support Line Woolen Corsets – XL

Brez për mesin me material leshi
1,600.00 L
Përzgjidhni mundësi

Support Line Foam Backed Colar – S

Suport për qafën material sfungjeri
1,350.00 L
Përzgjidhni mundësi

Support Line Ankle Stabilizer With Ligament Support M – XL

Suport për kyçin e këmbës dhe pjesën e ligamentit
2,100.00 L
Përzgjidhni mundësi

Support Line Arm Sling – XL

Fashë llastiku për mbështetjen e krahut dhe bërrylit
1,400.00 L
Përzgjidhni mundësi

Support Line Silicone Insoles L

Shtroje silikoni për këmbët
2,400.00 L
Shtoje në shportë

Support Line Hernia Support Double

Suport për hernie në të dyja krahët (e majtë/e djathtë)
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Support Line Silicone Heel Cup

Silikon mbështetës për thembrën
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Support Line The frog Splint – m

Suport për gishtin
900.00 L
Përzgjidhni mundësi

Support Line Lumbosacral Corset – XL

Brez për mesin me hark 26 cm me rrip
3,250.00 L4,000.00 L
Përzgjidhni mundësi

Support Line Patella And Ligament Knee Support

Suport për gjurin me hapje tek kupa e gjurit
2,400.00 L
Shtoje në shportë

Support Line Abdominal Corsets – m

Brez adominal
2,100.00 L
Përzgjidhni mundësi

Support Line Elastical Elbow Support – S

Mbështetje elastike për krahun dhe bërrylin
1,200.00 L
Përzgjidhni mundësi
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping