info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ortopedi

Showing 1–20 of 21 results

Support Line Corset Maternity

Korse për shtatzëni
3,250.00 L
Shtoje në shportë

Support Line Dequervarin Splint – S

Suport për kyçin dhe gishtin e madh të dorës
1,300.00 L
Përzgjidhni mundësi

Support Line Dorsolomber Corset – m

Brez me shufra çeliku për zonën dorsolumbare
5,000.00 L
Përzgjidhni mundësi

Support Line Lumbosacral corset 32cm with belt – S

Brez me rrip për zonën lumbosakrale
3,550.00 L
Përzgjidhni mundësi

Support Line Woolen Corsets – XL

Brez për mesin me material leshi
1,600.00 L
Përzgjidhni mundësi

Support Line Foam Backed Colar – S

Suport për qafën material sfungjeri
1,350.00 L
Përzgjidhni mundësi

Support Line Ankle Stabilizer With Ligament Support M – XL

Suport për kyçin e këmbës dhe pjesën e ligamentit
2,100.00 L
Përzgjidhni mundësi

Support Line Arm Sling – XL

Fashë llastiku për mbështetjen e krahut dhe bërrylit
1,400.00 L
Përzgjidhni mundësi

Support Line Posturex bandage – S

Fashë për posturën
2,950.00 L
Përzgjidhni mundësi

Support Line Silicone Insoles L

Shtroje silikoni për këmbët
2,400.00 L
Shtoje në shportë

Support Line Soft Sponge Neck Collars – S

Suport për qafën në material sfungjeri
1,200.00 L
Përzgjidhni mundësi

Support Line Hernia Support Double

Suport për hernie në të dyja krahët (e majtë/e djathtë)
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Support Line Patellar Tendonitis Band

Fasho për tendinat e gjurit
1,150.00 L
Shtoje në shportë

Support Line Epichondylitis bandage

Suport për bërrylin
1,050.00 L
Shtoje në shportë

Support Line Silicone Heel Cup

Silikon mbështetës për thembrën
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Support Line Toe Separator M

Ndarës silikoni për gishtin
1,000.00 L
Shtoje në shportë

Support Line The frog Splint – m

Suport për gishtin
900.00 L
Përzgjidhni mundësi

Support Line Lumbosacral Corset – XL

Brez për mesin me hark 26 cm me rrip
3,250.00 L4,000.00 L
Përzgjidhni mundësi

Support Line Abdominal Corsets – m

Brez adominal
2,100.00 L
Përzgjidhni mundësi

Support Line Dequervain Splint – S

Suport për kyçin me kapje tek gishti i madh i dorës
1,600.00 L
Përzgjidhni mundësi
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso