info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Showing 1–48 of 116 results

Ulje!
-50%

Avene Cleanance Solaire SPF 30 50ml

Emulsion mbrojtës nga dielli me spf 30 50ml
Emulsion me spf30 për lëkura akneike

L2,800.00 L1,400.00 -50%
Shto në shportë
Ulje!
-50%

Avene Creme SPF 20

Krem mbrojtës ndaj diellit spf 20 për lëkura të ndjeshme të thata, 50ml.

L2,500.00 L1,250.00 -50%
Shto në shportë
Ulje!
-50%

Avene creme teinte spf 30 50ml

Krem me ngjyrë mbrojtës nga dielli spf 30 50 ml.
Krem me ngjyrë mbrojtës nga dielli për lëkura normale në të thata.

L2,700.00 L1,350.00 -50%
Shto në shportë
Ulje!
-50%

Avene Emulsion SPF 20

Emulsion për mbrojtje ndaj rrezatimit diellor për lëkurë të ndjeshme normale mikse

50ml

L2,500.00 L1,250.00 -50%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Avene Emulsion Teintee SPF 50+

Emulsion mbrojtës ndaj diellit me ngjyrë për lëkurë normale mikse

50ml

L2,800.00 L2,240.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-50%

Avene fluide minerale SPF 50+

Emulsion mbrojtës nga dielli me filtra minerale SPF 50+

40ml

L2,800.00 L1,400.00 -50%
Shto në shportë
Ulje!
-50%

Avene Lait SPF 50+

Qumësht mbrojtës nga dielli SPF 50+ për lëkurë të ndjeshme

100 ml

L2,900.00 L1,450.00 -50%
Shto në shportë
Ulje!
-30%

Avene Serenage Day Cream Anti-Aging

Serenage – Krem antirrudhë dite 40m.
Krem antirrudhë me efekt ushqyes dhe ridensifikues, për moshat mbi 55 vjeç.

L5,700.00 L3,990.00 -30%
Shto në shportë
Ulje!
-30%

Avene Serenage Night Creme Anti-Aging

Serenage – Krem antirrudhë nate 40ml.
Krem antirrudhë me efekt ushqyes dhe ridnsifikuese për moshat mbi 55 vjeç.

L5,700.00 L3,990.00 -30%
Shto në shportë
Ulje!
-50%

Avene Spray spf 50 adult 200ml

Spraj mbrojtës nga dielli spf 50 200 ml.
Spraj për mbrojtjen e lëkurës së trupit nga rrezatimi ultravjollcë.

L3,500.00 L1,750.00 -50%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Active Moisture Depot

Hidratues me veprim ”Depo”
30ml

L5,600.00 L4,480.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Alpha Effect AHA Peeling

Serum me efekt peeling, ribalancues dhe reduktues i rrudhave
30 ml

L5,600.00 L4,480.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Beauty Sleep Ampoule

Ampula rigjeneruese
3 ampula x 3ml

L2,000.00 L1,600.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Cell Repair Ampoule

Ampula rigjeneruese
3 ampula x 3ml

L2,000.00 L1,600.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Cleansing Milk

Qumësht pastrues për fytyrën
200 ml

L3,300.00 L2,640.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Contour Lift Ampoule

Ampula me efekt lifting
3 ampula x 3ml

L2,000.00 L1,600.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Effect Peeling

Formulim me efekt peeling
75 ml

L3,900.00 L3,120.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Elements of Nature Body Cream

Krem hidratues trupi
150 ml

L2,300.00 L1,840.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Elements of Nature Epigran

Serum me ekstrakte nga embrioni i grurit
30 ml

L5,200.00 L4,160.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Elements of Nature Hyaluron Sleeping Cream

Krem nate me acid hialuronik
50 ml

L5,500.00 L4,400.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Elements of Nature Nutra Lifting

Krem natyral me efekt lifting
50 ml

L5,100.00 L4,080.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Elements of Nature Nutra Rich

Esencë vajore me efekt rigjenerues për lëkurë të ndjeshme
30 ml

L4,700.00 L3,760.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Elements of Nature Regeneration

Krem rigjenerues për lëkurë mature
50 ml

L5,100.00 L4,080.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Face Performance 3D

Krem anti-rrudhë 3D
50 ml

L14,000.00 L11,200.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Ferment Peeling

Trajtim peeling enzimatik në formë pluhuri
30 g

L4,400.00 L3,520.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Fresh Tonic

Tonik për fytyrën
200 ml

L3,600.00 L2,880.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Hydro Active Ampoule

Ampula me veti hidratuese
3 ampula x 3ml

L2,000.00 L1,600.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Hydro Active Balancer

Hidratues për lëkurë mikse
50 ml

L5,300.00 L4,240.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Hydro Active Hyaluron Refill Night

Krem hidratues nate
50 ml

L5,900.00 L4,720.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Hydro Active Moisture Mask

Maskë me veti hidratuese
75 ml

L4,700.00 L3,760.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Hydro Active Moisturizer

Krem hidratues për lëkurë të thatë
50 ml

L5,300.00 L4,240.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Hydro Active Oxygen Moisturizer

Emulsion hidratues me bazë oksigjeni
30 ml

L5,700.00 L4,560.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Instant Smoother Ampoule

Ampula për fytyrën me veti zbutëse dhe matifikuese
3 ampula x 3ml

L2,000.00 L1,600.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Perfection AP Anti-Pigment

Serum i përqendruar kundër njollave të errëta
50 ml

L6,400.00 L5,120.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Perfection BB Beauty Balm SPF 20

Balsam hidratues me SPF 20
50 ml

L4,700.00 L3,760.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Protection UV 50

Serum mbrojtës ndaj diellit
50 ml

L4,500.00 L3,600.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Purigel

Xhel larës për fytyrën
200 ml

L3,100.00 L2,480.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Soft Tonic

Tonik i butë dhe freskues
200ml

L3,600.00 L2,880.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Time Out Ampoule

Ampula hidratuese dhe rigjeneruese
3 ampula x 3ml

L2,000.00 L1,600.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Timeless Balancing Cream

Krem anti-age për lëkurë normale në mikse
50 ml

L9,800.00 L7,840.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Timeless Body Cream

Krem trupi anti-age me shkëlqim të artë
200 ml

L5,000.00 L4,000.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Timeless Concentrate

Serum anti-age, reduktues i rrudhave
30 ml

L10,000.00 L8,000.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Timeless Retinol Balm

Balsam korrigjues intensiv i rrudhave
50 ml

L9,500.00 L7,600.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Timeless Serum

Serum anti-age me efekt të lehtë peeling
30 ml

L7,800.00 L6,240.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Timeless Sleeping Cream & Mask

Krem dhe maskë
rigjeneruese
50 ml

L10,000.00 L8,000.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Timeless Sugar Scrub

Skrub dhe ushqyes për trupin
200 ml

L3,600.00 L2,880.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Ultra Lift Performance 3D

Krem anti-rrudhë me efekt lifting dhe pluhur diamanti
30ml

L10,500.00 L8,400.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Beauty Date Ampoule

Ampula me efekt imediat rafinues dhe anti-rrudhë
3 ampula x 3ml

L2,000.00 L1,600.00 -20%
Shto në shportë