info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Termometër

Showing all 11 results

Chicco Thermometer Mercury-Free

Termomtër ekologjik pa mërkur
1,100.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Digibaby 3 in 1 Thermometer

Termometër digital për matjen e temperaturës në rrugë rekatle,orale dhe në sqetull.
1,380.00 L
Shtoje në shportë

Tommee Tippee Ear Thermometer

Termometër dixhital për matjen e temperaturës në vesh
7,510.00 L
Shtoje në shportë

BEURER INSTANT THERMOMETER (MONKEY)

Termometër dixhital për matjen e temperaturë së trupit me dizenjo majmuni
1,000.00 L
Shtoje në shportë

BEURER INSTANT THERMOMETER (DOG)

Termometër dixhital për matjen e temperaturës së trupit me dizenjo qenushi
1,000.00 L
Shtoje në shportë

iHealth Start THp Flexible Thermometer

Termometër dixhital që mundëson matjen e temperaturës në vetëm 10 sekonda
700.00 L
Shtoje në shportë

Omron Gentle Temp 520 EarThermometer

Termometër elektronik veshi Omron
5,500.00 L
Shtoje në shportë

iHealth PT2L Non Contact Infrared Thermometer

Termometër elektronik balli pa kontakt
6,000.00 L
Shtoje në shportë

PIC ThermoEasy Termometro Infrarosso

Termometer balli me kontakt
4,550.00 L
Shtoje në shportë

Omron Gentle Temp 720 Infrared Forehead Thermometer

Termometer elektronik "pa kontakt".
7,150.00 L
Shtoje në shportë

Omron Gentle Temp 521 Infrared Ear Thermometer 3 in 1

Termometer elektronik veshi.
6,500.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare