info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Syze

Showing 1–20 of 28 results

Babiators Blue Series Navigator The Icebreaker

Syze dielli të polarizuara për fëmijë, me 100% mbrojtje ndaj rrezeve UV.
4,990.00 L
Përzgjidhni mundësi

Babiators Blue Series KeyholeThe Weekender

Syze dielli të polarizuara për fëmijë, me 100% mbrojtje ndaj rrezeve UV. 6+ vjeç
4,990.00 L
Shtoje në shportë

Babiators Blue Series Heart The Sweetheart

Syze dielli të polarizuara për bebe & fëmijë, me 100% mbrojtje ndaj rrezeve UV.
4,990.00 L
Përzgjidhni mundësi

Babiators Blue Series Navigator The Surfer

Syze dielli të polarizuara për fëmijë, me 100% mbrojtje ndaj rrezeve UV. 6+ vjeç
4,990.00 L
Shtoje në shportë

Babiators Navigator Blue Crush 0-2

Syze dielli për bebe & fëmijë, me 100% mbrojtje ndaj rrezeve UV. 0-2 vjeç
2,990.00 L
Shtoje në shportë

Babiators Blue Series Keyhole The Seafarer

Syze dielli të polarizuara për bebe & fëmijë, me 100% mbrojtje ndaj rrezeve UV.
4,990.00 L
Përzgjidhni mundësi

Babiators Blue Series Navigator The Scout

Syze dielli të polarizuara për bebe & fëmijë, me 100% mbrojtje ndaj rrezeve UV.
4,990.00 L
Përzgjidhni mundësi

Babiators Navigator Think Pink

Syze dielli për fëmijë, me 100% mbrojtje ndaj rrezeve UV.
2,990.00 L
Përzgjidhni mundësi

Babiators Navigator Rockin Red 0-2

Syze dielli për bebe & fëmijë, me 100% mbrojtje ndaj rrezeve UV. 0-2 vjeç
2,990.00 L
Shtoje në shportë

Babiators Navigator Orange Crush 6+

Syze dielli për fëmijë, me 100% mbrojtje ndaj rrezeve UV. 6+ vjeç
2,990.00 L
Shtoje në shportë

Babiators Navigator Wicked White 6+

Syze dielli për fëmijë, me 100% mbrojtje ndaj rrezeve UV. 6+ vjeç
2,990.00 L
Shtoje në shportë

Babiators Cat Eye Black Ops Black 3-5

Syze dielli për fëmijë, me 100% mbrojtje ndaj rrezeve UV. 3-5 vjeç
3,490.00 L
Shtoje në shportë

Babiators Cat-Eye Totally Turquoise 0-2

Syze dielli për bebe & fëmijë, me 100% mbrojtje ndaj rrezeve UV. 0-2 vjeç
3,490.00 L
Shtoje në shportë

Babiators Cat Eye Pink Lady

Syze dielli për bebe & fëmijë, me 100% mbrojtje ndaj rrezeve UV.
3,490.00 L
Përzgjidhni mundësi

Babiators Aviator Black Ops Black 0-2

Syze dielli për fëmijë, me 100% mbrojtje ndaj rrezeve UV. 3-5 vjeç
2,990.00 L
Shtoje në shportë

Babiators Blue Series Hearts The Influencer

Syze dielli të polarizuara për bebe & fëmijë, me 100% mbrojtje ndaj rrezeve UV.
4,990.00 L
Përzgjidhni mundësi

Babiators Silicone Strap 0-5

Rrip silikoni, i cili ndihmon syzet e fëmijëve tuaj të mos bien në tokë. 0-5 vjeç
200.00 L
Shtoje në shportë

Babiators Blue Series Keyhole The Agent

Syze dielli të polarizuara për bebe & fëmijë, me 100% mbrojtje ndaj rrezeve UV.
4,990.00 L
Përzgjidhni mundësi

Babiators Blue Series The Flower Child

Syze dielli të polarizuara për fëmijë, me 100% mbrojtje ndaj rrezeve UV.
4,990.00 L
Përzgjidhni mundësi

Babiators Hearts Ooh La Lavender

Syze dielli për fëmijë, me 100% mbrojtje ndaj rrezeve UV.
3,490.00 L
Përzgjidhni mundësi
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso