info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Profilaktikë

Showing 1–20 of 26 results

PLAYBOY STUDDED PLEASURE CONDOMS

Kondom me kokrriza, për më shumë kënaqësi 3 copë
300.00 L
Shtoje në shportë

PLAYBOY g-VIBRATIONS CONDOMS

Kondom me sipërfaqe të vijëzuar pë më shumë ndjesi dhe stimulim
300.00 L
Shtoje në shportë

PLAYBOY MICROTHIN CONDOMS

Kondom të hollë. 3 copë
300.00 L
Shtoje në shportë

PLAYBOY WELL HUNG CONDOMS

Kondom me përmase 60 mm. 3 copë
300.00 L
Shtoje në shportë

PLAYBOY 4-PLAY PLEASURE CONDOMS

Kondom me aromë mente. 3 copë
300.00 L
Shtoje në shportë

DUREX JEANS LARGE EASY-ON

Kondom që vendoset me lehtësi 12 copë
600.00 L
Shtoje në shportë

DUREX COMFORT XL

Kondom me përmasë extra large 12 copë
600.00 L
Shtoje në shportë

DUREX INVISIBLE

Kondom transparent dhe tepër i hollë. 12 copë
600.00 L
Shtoje në shportë

CONTROL CONDOM FORTE

Kondom me rezistencë më të madhe.
350.00 L600.00 L
Përzgjidhni mundësi

CONTROL CONDOM DELAY

Kondom që rrit performacën seksuale.
200.00 L600.00 L
Përzgjidhni mundësi

CONTROL CONDOM CHOCOLATE ADICCTION

Kondom me aromë çokollate.
200.00 L600.00 L
Përzgjidhni mundësi

CONTROL CONDOM XTRA LUBE

Kondom me lubrifikim të shtuar
350.00 L600.00 L
Përzgjidhni mundësi

CONTROL CONDOM TOUCH & FEEL

Kondom me kokrriza në sipërfaqe, për më shumë kënaqësi
200.00 L600.00 L
Përzgjidhni mundësi

CONTROL CONDOM THIN

Kondomë të hollë.
350.00 L600.00 L
Përzgjidhni mundësi

CONTROL CONDOM PEPPERMINT ECSTASY

Kondom me aromë mente
200.00 L600.00 L
Përzgjidhni mundësi

CONTROL CONDOM NATURE XL

Kondom në përmasë extra large
200.00 L600.00 L
Përzgjidhni mundësi

CONTROL CONDOM NATURE

Kondom natyral
600.00 L
Përzgjidhni mundësi

CONTROL CONDOM FUSSION

Kondom me aromë çokollate, pjeshke dhe mente.
350.00 L600.00 L
Përzgjidhni mundësi

Durex Love Condoms

Kondomë 12 copë
600.00 L
Shtoje në shportë

PLAYBOY EPIPHANY LUBRICATED CONDOMS

Kondomë kokrrizorë 3 copë
300.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare