info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Showing all 19 results

Sale!
-20%

Alinter Group Eros cream

Krem me lidokainë 15 g
L975.00 L780.00 -20%
Add to cart

Durex Classic Condoms

Kondomë klasikë 3 copë
L200.00
Add to cart

Durex Classic Play Gel

Xhel lubrifikues klasik 50ml
L500.00
Add to cart

Durex Jeans Condoms

Kondomë Jeans
L200.00L600.00
Select options

Durex Love

Kondomë 12 copë
L600.00
Add to cart

Durex Naturals Intimate Gel

Xhel lubrifikues natyral 100ml
L1,400.00
Add to cart

Durex Performax Intense

Kondomë që rrisin performancën seksuale 12 copë
L600.00
Add to cart

Durex Play Cheeky Cherry Gel

Lubrifikues intim me shije qershie 50 ml  
L500.00
Add to cart

Durex Play Gel Real Feel

Xhel lubrifikues 50ml
L500.00
Add to cart

Durex Play Massage 2 in 1

Xhel lubrifikues dhe masazhues me ekstrakte të guarana ose aloe vera 200ml
L990.00
Select options

Durex Play Saucy Strawberry Flavoured Gel

Lubrifikues intim me aromë luleshtrydheje 50 ml
L500.00
Add to cart

Durex Pleasure Max Condoms

Kondomë ''Pleasure Max''
L200.00L600.00
Select options

Durex Real Feel Condoms

Kondomë pa latex 12 copë
L600.00
Add to cart

Durex Sensitive Condoms

Kondomë sensitive
L200.00L600.00
Select options

Playboy Lubricated 3 in 1 Condoms

Kondomë me veprim të trefishtë  
L200.00L300.00
Select options

Playboy Lubricated Classic Condoms

Kondomë klasikë
L200.00L800.00
Select options

Playboy Lubricated Strawberry Condoms

Kondomë me shije luleshtrydhe
L200.00L300.00
Select options

Playboy Lubricated Ultra Thin Condoms

Kondomë të hollë
L200.00L300.00
Select options

Playboy Lubricated XXL Condoms

Kondomë XXL
L200.00L300.00
Select options