info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Higjienë dhe materiale sanitare

Showing 1–20 of 357 results

Ofertë!
-10%

Babiators Syze për fëmijë Aviator True Blue

Syze dielli për fëmijë 3-5 vjeç, me 100% mbrojtje ndaj rrezeve UV
3,200.00 L 2,880.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Medibaby Mini Kit Umbilical Cord Dressing

Set për kujdesin e kërthizës së bebit pas lindjes.
910.00 L 819.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Toothpaste Mild Mint 6 YEARS +

Pastë dhëmbësh me shije mente për fëmijë mbi 6 vjeç. 50 ml
470.00 L 423.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Thermometer Mercury-Free

Termomtër ekologjik pa mërkur
1,100.00 L 990.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Digibaby 3 in 1 Thermometer

Termometër digital për matjen e temperaturës në rrugë rekatle,orale dhe në sqetull.
1,380.00 L 1,242.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Audio Baby Monitor

Monitorues për bebe me audio
12,560.00 L 11,304.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Sterilnatural 2 in 1

Sterilizues për bebe me 2 pjesë
13,200.00 L 11,880.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco 4 in 1 Easy Meal Steamer Blender

Proçesor ushqimi për bebe me 4 funksione: gatim me avull, shkrirje, grirje dhe ngrohje
12,600.00 L 11,340.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Post-Natal Girdle Extra Support

Korse për nënat pas lindjes.Nr 4
3,600.00 L 3,240.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Tommee Tippee Ear Thermometer

Termometër dixhital për matjen e temperaturës në vesh
7,510.00 L 6,759.00 L -10%
Shtoje në shportë

Dermedic Antipersp R Roll-On

Deodorant roll-on kundër djersitjes i cili rekomandohet për higjienën e përditshme të lëkurës. 60 ml
750.00 L
Shtoje në shportë

PLAYBOY STUDDED PLEASURE CONDOMS

Kondom me kokrriza, për më shumë kënaqësi 3 copë
300.00 L
Shtoje në shportë

PLAYBOY g-VIBRATIONS CONDOMS

Kondom me sipërfaqe të vijëzuar pë më shumë ndjesi dhe stimulim
300.00 L
Shtoje në shportë

PLAYBOY CLASSIC LUBRIFICANT

Lubrifikues me bazë uji, për një ndjenjë sensuale dhe natyrale. 88.7 ML
1,200.00 L
Shtoje në shportë

PLAYBOY MICROTHIN CONDOMS

Kondom të hollë. 3 copë
300.00 L
Shtoje në shportë

PLAYBOY WELL HUNG CONDOMS

Kondom me përmase 60 mm. 3 copë
300.00 L
Shtoje në shportë

PLAYBOY PASSION BERRY KISSED LUBRIFICANT

Lubrifikues me aromë fruta pylli. 88.7 ml
1,200.00 L
Shtoje në shportë

PLAYBOY PASSION BERRY KISSED LUBRIFICANT PACKETS

Lubrifikant me bustina me shije fruta pylli. 12 copë
1,000.00 L
Shtoje në shportë

PLAYBOY 4-PLAY PLEASURE CONDOMS

Kondom me aromë mente. 3 copë
300.00 L
Shtoje në shportë

DUREX JEANS LARGE EASY-ON

Kondom që vendoset me lehtësi 12 copë
600.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare