info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

Kategoritë

Showing 1–48 of 148 results

Ofertë!
-20%

A-Derma Derm Intim pH 5.5

Xhel larës për zonat intime për lëkurë të ndjeshme dhe të irrituar 200 ml
L1,450.00 L1,160.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

A-Derma Derm Intim pH 8

Xhel larës intim, për zona të ndjeshme dhe të irrituara 200 ml
L1,450.00 L1,160.00 -20%
Shtoje në shportë

Abena Intimate Care

Xhel larës intim për lëkura të ndjeshme 200 ml
L950.00
Shtoje në shportë

Alinter Group Eros Cream

Krem me lidokainë 15 g
L975.00
Shtoje në shportë

Alinter Group Savoy one shot breath freshener

Freskues për aromën e gojës 15 ml
L500.00
Shtoje në shportë

Dr.Brown’s Finger toothbrush 3m+

Dr.Brown's furçë dhëmbësh për foshnje mbi 3 muajsh
L700.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ducray Diaseptyl spray

Spray antiseptik për lëkurë të dëmtuar 125 ml
L1,200.00 L960.00 -20%
Shtoje në shportë

Durex Classic Condoms

Kondomë klasikë 3 copë
L200.00
Shtoje në shportë

Durex Classic Play Gel

Xhel lubrifikues klasik 50ml
L500.00
Shtoje në shportë

Durex Jeans Condoms

Kondomë Jeans
L200.00L600.00
Përzgjidhni mundësi

Durex Love Condoms

Kondomë 12 copë
L600.00
Shtoje në shportë

Durex Naturals Intimate Gel

Xhel lubrifikues natyral 100ml
L1,400.00
Shtoje në shportë

Durex Play Gel Real Feel

Xhel lubrifikues 50ml
L500.00
Shtoje në shportë

Durex Play Massage Gel with Guarana 2 in 1

Xhel lubrifikues dhe masazhues me ekstrakte të guarana ose aloe vera 200ml
L990.00
Përzgjidhni mundësi

Durex Pleasure Max Condoms

Kondomë ''Pleasure Max''
L200.00L600.00
Përzgjidhni mundësi

Durex Sensitive Condoms

Kondomë sensitive
L200.00L600.00
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Esi Aloe Fresh – Fresh Breath Spray

Spraj efikas kundër aromës së pakëndshme të gojës 15 ml
L700.00 L630.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Aloe Fresh Dentifricio in Gel Menta Crystal

Pastë dhëmbësh me aloe vera dhe aromë mente 100 ml
L500.00 L450.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Aloe Fresh Dentifricio in Pasta con Microgranuli

Pastë dhëmbësh zbardhuese 100 ml
L500.00 L450.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Aloe Fresh Smile Dentifricio in Gel con Microsfere

Pastë dhëmbësh në formë xheli me origjine 100% natyrale dhe veprim që zgjat në kohë 100 ml
L500.00 L450.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Aloe Fresh Whitening Dentifricio in Gel

Pastë dhëmbësh natyrale zbardhuese 100 ml
L500.00 L450.00 -10%
Shtoje në shportë

Imetec Intellisense Foot Warmers

Ngrohëse elektrike për këmbët Imetec
L7,150.00
Shtoje në shportë

Imetec Intellisense

Jastëk elektrik
L4,000.00
Shtoje në shportë

Imetec Med Nasal Aspirator

Aspirator nazal
L5,450.00
Shtoje në shportë

Imetec Neck and Shoulders Heating Pad

Jastëk elektrik
L8,250.00
Shtoje në shportë

Imetec Relax Renal Heating Pad

Jastëk elektrik
L7,130.00
Shtoje në shportë

Imetec Sand Heating Pad

Jastëk elektrik me rërë
L8,250.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Deodorant Spray With Althea 24h

Deodorant pa Alumin 24h 125ml.
L1,350.00 L1,080.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Soothing Depilatory Cream

Krem depilues për zonat sensitive 75ml.
L1,250.00 L1,000.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Very Gentle Deodorant

Deodorant roll-on pa Alumin 40ml.
L1,350.00 L1,080.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Very Soft Depilatory Cream

Krem depilues 150ml.
L1,500.00 L1,200.00 -20%
Shtoje në shportë

Natracare cotton tampons regular 100% organic cotton – 20 tampons

Tamponë pambuku 100 % organikë 10 tamponë
L400.00L700.00
Përzgjidhni mundësi

Natracare cotton tampons super 100% organic cotton – 20 tampons

Tamponë pambuku super 100 % organikë
L400.00L700.00
Përzgjidhni mundësi

Natracare cotton tampons super plus 100% organic cotton

Tamponë pambuku super plus 100 % organikë 20 tamponë
L720.00
Shtoje në shportë

Natracare inco pads plus dry & light 100 % organic cotton

Peceta intime për inkontinencën urinare pambuk 100 % organik 16 peceta
L800.00
Shtoje në shportë

Natracare inco pads slim dry & light 100 % organic cotton

Peceta intime të holla për inkontinencën urinare pambuk 100 % organik 20 peceta
L750.00
Shtoje në shportë

Natracare maxi pads night time 100% organic cotton

Peceta intime për përdorim gjatë natës pambuk 100% organik 10 peceta
L600.00
Shtoje në shportë

Natracare maxi pads regular 100 % organic cotton

Peceta intime normale pa ngjitje anash pambuk 100 % oganik 14 peceta
L450.00
Shtoje në shportë

Natracare maxi pads super 100% organic cotton

Peceta intime të gjata pa ngjitje anash pambuk 100 % organik 12 peceta
L450.00
Shtoje në shportë

Natracare panty liners long wrapped 100 % organic cotton

Peceta intime të gjata pambuk 100% organik 16 peceta
L450.00
Shtoje në shportë

Natracare panty liners tanga 100% organic cotton

Peceta intime të holla për mbathje tanga pambuk 100 % organik 30 peceta
L400.00
Shtoje në shportë

Natracare ultra extra pads long 100% organic cotton

Peceta intime ultra extra të gjata me ngjitje anash pambuk 100 % organik 8 peceta
L500.00
Shtoje në shportë

Natracare ultra extra pads normal 100% organic cotton

Peceta intime me ngjitje anash pambuk 100 % organik 12 peceta
L500.00
Shtoje në shportë

Natracare ultra extra pads super 100 % organic cotton

Peceta intime ultra extra super me ngjitje anash pambuk 100 % organik 10 peceta
L500.00
Shtoje në shportë

Natracare ultra pads long 100 % organic cotton

Peceta intime të gjata me ngjitje anash me pambuk 100% organik 10 peceta
L650.00
Shtoje në shportë

Natracare ultra pads regular 100% organic cotton

Peceta intime normale me ngjitje anash pambuk 100% organik 14 peceta
L650.00
Shtoje në shportë

Natracare ultra pads super 100% organic cotton

Peceta intime super me ngjitje anash pambuk 100% organik 12 peceta
L650.00
Shtoje në shportë

Natracare ultra pads super plus 100 % organic cotton

Peceta intime super plus pa ngjitje anash me pambuk 100% organik
L650.00
Shtoje në shportë
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro