[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Peceta intime dhe tamponë

Showing all 10 results

Always Cotton Protection Normal Pads

Peceta higjenike pambuku 100% organike. Paketim me 12 peceta.
260.00 L
Shtoje në shportë

Always Infinity with Smart Foam Normal Pads

Peceta higjenike me absorbim 10 herë më të lartë falë teknologjisë SmartFoam. Paketim me 12 peceta.
310.00 L
Shtoje në shportë

Always Infinity with Smart Foam Night Pads

Peceta higjenike me absorbim 10 herë më të lartë falë teknologjisë SmartFoam. Paketim me 10 peceta.
310.00 L
Shtoje në shportë

Always Infinity with Smart Foam Long Pads

Peceta higjenike me absorbim 10 herë më të lartë falë teknologjisë SmartFoam. Paketim me 11 peceta.
310.00 L
Shtoje në shportë

Natracare inco pads plus dry & light 100 % organic cotton

Peceta intime për inkontinencën urinare pambuk 100 % organik 16 peceta
800.00 L
Shtoje në shportë

Natracare ultra pads super plus 100 % organic cotton

Peceta intime super plus pa ngjitje anash me pambuk 100% organik
650.00 L
Shtoje në shportë

Natracare panty liners tanga 100% organic cotton

Peceta intime të holla për mbathje tanga pambuk 100 % organik 30 peceta
400.00 L
Shtoje në shportë

Natracare cotton tampons super 100% organic cotton – 20 tampons

Tamponë pambuku super 100 % organikë
400.00 L700.00 L
Përzgjidhni mundësi

Natracare cotton tampons super plus 100% organic cotton

Tamponë pambuku super plus 100 % organikë 20 tamponë
720.00 L
Shtoje në shportë

Natracare tampons regular 100% organic cotton

Tamponë pambuku 100 % organikë
400.00 L700.00 L
Përzgjidhni mundësi