info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Paketime dhuratë

Showing all 8 results

Ofertë!

Nuxe Men SET

Set promocional për meshkuj (40% ulje) Xhel rroje kundër irritimit + Balsam pas rroje + Deodorant anti-djersë 50 ml
6,600.00 L 3,960.00 L -40%
Shtoje në shportë

Bionike Defense Man Gift Box

Set për përkujdesjen e fytyrës dhe trupit për meshkuj
4,450.00 L
Shtoje në shportë

Nuxe Creme Prodigieuse Boost Creme Soyeuse + Very rose Eau Micellaire Apaisante 3 en 1

Set për përkujdesjen e fytyrës 40ml, 40ml
4,700.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Reve de Miel Stick Levres Hydratant Duo Pack

Stik ushqyes për buzët 1+1 Falas
1,500.00 L 1,200.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Nuxe Sun Spray solaire SPF 50 + Apres-soleil free

Qumësht me faktor të lartë mbrojtës për trupin dhe fytyrën + locion freskues pas diellit Falas 150 ml + 100 ml
4,000.00 L 3,400.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë! nuxe sun set
-15%

Nuxe Sun Crème Fondante SPF 50 + Spray Foundant SPF 50

Krem me mbrojtje të lartë dhe veti anti-moshë për fytyrën & spray mbrojtës ndaj diellit për trupin Ofertë speciale 50 ml + 150 ml
6,200.00 L 5,270.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Nuxe Sun Crème Fondante SPF 50 visage + Apres-soleil FREE

Krem me mbrojtje të lartë dhe veti anti-moshë për fytyrë + Locion pas diellit FALAS 50 ml + 50 ml
2,900.00 L 2,465.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Rilastil Trattamento Completo per la Rasatura (After shave gel-cream + Shaving Foam FREE )

Set rroje për meshkuj ( xhel-krem rroje + shkumë rroje FALAS) 75 ml + 200 ml
3,500.00 L 2,625.00 L -25%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare