info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Rigjenerues

Showing all 12 results

Farmac-Zabban Farmactive Spray Silver Colloidal

Spraj me argjend koloidal dhe acid hialuronik për përdorim në lëkurë Flakon x 125 ml
1,100.00 L
Shtoje në shportë

Roydermal Hyalfate Cream

Krem rigjenerues me acid hialuronik Tub x 30 ml
1,950.00 L
Shtoje në shportë

Farma-Derma Cicatridina Spray

Spraj me efekt rigjenerues në rast plagësh sipërfaqësore në lëkurë Flakon x 125 ml
1,100.00 L
Shtoje në shportë

Welcare Sinaqua Nourishing Skin Balm

Krem zbutës dhe mbrojtës, efikas në trajtimin e irritimeve të lëkurës
1,200.00 L1,800.00 L
Përzgjidhni mundësi

Inca Oil Incaderm Cream

Krem me alantoinë, omega dhe ure për një sërë problematikash të lëkurës Tub x 100 ml
2,800.00 L
Shtoje në shportë

Corestatin Barrier-P Cream

Krem që mbron lëkurën nga agjentët e jashtëm dëmtues Tub x 200 ml
2,700.00 L
Shtoje në shportë

Epitech Epinorm Gel

Xhel që favorizon riepitelizimin e lëkurës Kuti x 5 flakonë
1,920.00 L
Shtoje në shportë

Corestatin Barrier Lotion

Locion hidratues për lëkurë të dëmtuar dhe të irrituar Tub x 200 ml
2,700.00 L
Shtoje në shportë

Ialuset Crema

Krem me efekt rigjenerues (acid hialuronik) 25 g
1,090.00 L
Shtoje në shportë

Bepanthen Plus krem (dekspantenol, klorheksidinë)

Krem me veti antiseptike dhe baktericide për përdorim dermik lokal 30 g
534.00 L
Shtoje në shportë

Bepanthen krem (dexpanthenol)

Krem me dekspantenol për rigjenerimin e lëkurës 30 g
529.00 L
Shtoje në shportë

Bepanthen pomadë (dexpanthenol)

Pomadë me dekspantenol për rigjenerimin e lëkurës 30 g
518.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare