info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Skuqje/dhimbje fyti

Showing all 12 results

Profarma Jodex Spray 8.5%

Spraj për fytin Flakon x 30 ml
297.00 L
Shtoje në shportë

Lysobact P Spray

Spraj për fytin Flakon x 30 ml
588.00 L
Shtoje në shportë

Oki Spray per mucosa orale

Spraj për fytin me ketoprofen 15 ml
994.00 L
Shtoje në shportë

Tanflex Gargle 0.15%

Solucion për gargarë me veti anti-inflamatore dhe analgjezike (benzydamine) 120 ml
451.00 L
Shtoje në shportë

Kloroben Oral Rinse

Shpëlarës goje me klorheksidinë dhe benzidaminë 200 ml
508.00 L
Shtoje në shportë

Tanflex Oral Spray 0.15%

Spraj oral me efekt anti-inflamator dhe analgjezik (benzidaminë) 30 fl
556.00 L
Shtoje në shportë

Pharmactive Andorex Gargle

Solucion oral për gargarë me veti anti-bakteriale Flakon x 200 ml
427.00 L
Shtoje në shportë

Oki Collutorio 1.6% (ketoprofen)

Solucion oral për gargarë me veti analgjezike dhe anti-inflamatore Flakon x 150 ml
947.00 L
Shtoje në shportë

Kloroben Oral Spray

Spraj oral me efekt antibakterial, analgjezik dhe anti-inflamator Flakon x 30 ml
591.00 L
Shtoje në shportë

Angelini Tantum Verde Spray 0.15%

Spraj për fytin me veti anti-inflamatore dhe antiseptike 30 ml
695.00 L
Shtoje në shportë

Angelini Tantum Verde Spray 0.3%

Spraj për fytin me veti anti-inflamatore dhe antiseptike 15 ml
749.00 L
Shtoje në shportë

Strepsils Mjaltë & Limon karamele

Karamele me shije mjalti dhe limoni, që përdoren si terapi lokale për problemet me fytin Kuti x 24 karamele
516.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping