info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Anti-gripalë

Showing all 16 results

Rinasek 2.5 mg + 60 mg (triprolidine + pseudoephedrine)

Medikament OTC me veprim antihistaminik dhe dekongjestionant Kuti x 20 tableta
513.00 L
Shtoje në shportë

Maxiclear Cold & Flu Relief

Medikament OTC që trajton simptomat e gripit Kuti x 30 tableta
364.00 L
Shtoje në shportë

Rhinostop Hot

Medikament OTC me veprim antigripal Kuti x 8 bustina
386.00 L
Shtoje në shportë

Levioflu 500 mg/60 mg (paracetamol, pseudoefedrine)

Medikament OTC me veti antigripale Kuti x 10 bustina
853.00 L
Shtoje në shportë

Grippostad Hot Drink (paracetamol, vitaminë C)

Medikament OTC me veti antigripale Kuti x 10 bustina
477.00 L
Shtoje në shportë
Vendmbajtëse

Nurofen Cold and Flu

Antigripal për të rritur Kuti x 24 tableta
548.00 L
Shtoje në shportë

A-ferin Pediatric shurup

Shurup antigripal për fëmijë 100 ml
256.00 L
Shtoje në shportë
Flurapid Bustina FarmaOn.al

Flurapid bustina

Antigripal në formën e bustinave Kuti x 8 bustina
498.00 L
Shtoje në shportë

Tylol Hot bustina

Antigripal në formën e bustinave, për të rritur Paketim x 12 bustina
567.00 L
Shtoje në shportë
Rhinostop shurup FarmaOn.al

Rhinostop shurup

Shurup antigripal për fëmijë mbi 6 vjeç 100 ml
295.00 L
Shtoje në shportë

Rhinostop Tableta

Antigripal për të rritur në formën e tabletave
407.00 L
Përzgjidhni mundësi
OledroHot FarmaOn.al

Oledro Hot bustina

Antigripal për të rritur në formën e bustinave Kuti x 12 bustina
505.00 L
Shtoje në shportë

Lekadol Combo 500 mg + 12.2 mg (paracetamol, phenylephrine hydrochloride)

Medikament OTC me veprim analgjezik, antipiretik dhe dekongjestionant Kuti x 20 bustina
687.00 L
Shtoje në shportë

Ibucold C 200 mg/ 30 mg/ 300 mg

Medikament OTC që lehtëson simptomat e gripit Kuti x 30 tableta
978.00 L
Shtoje në shportë
FarmaOn- Grippostad tableta

Grippostad C capsules

Medikament OTC që lehtëson simptomat e gripit Kuti x 20 kapsula
430.00 L
Shtoje në shportë

Daleron Cold3

Medikament OTC që lehtëson simptomat e gripit Kuti x 12 tableta
241.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare