info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Barna OTC

Barna OTC
Medikamentet pa recetë, të njohura ndryshe edhe si OTC (over the counter- mbi banak), janë barna që mund të blihen pa recetë në farmaci. Ato janë të sigurta dhe efektive, në rast se ndiqen udhëzimet në etiketë dhe udhëzimet e profesionistëve të kujdesit shëndetësor.

Showing 1–20 of 173 results

Flonidan 10 mg (loratadine)

Medikament OTC që vepron kundër simptomave të alergjisë Kuti x 10 tableta
110.00 L
Shtoje në shportë

Oleovit D3 pika

Vitaminë D3 me pika për fëmijë dhe të rritur 12.5 ml
352.00 L
Shtoje në shportë

No-Spa 40 mg (drotaverine hidrokloride)

Medikament OTC që pakëson kontraktimet e muksulaturës së lëmuar Kuti x 24 tableta
229.44 L
Shtoje në shportë

Kardiospir 100 mg (aspirinë)

Medikament OTC me veti antiagregante Kuti x 20 tableta
80.00 L
Shtoje në shportë

Dividol 10 mg (hioscine butilbromide)

Medikament OTC me veti antispastike Kuti x 20 tableta
158.20 L
Shtoje në shportë

Buscopan 10 mg (hioscine butilbromide)

Medikament OTC me veti antispastike Kuti x 20 tableta
198.00 L
Shtoje në shportë

Rinasek 2.5 mg + 60 mg (triprolidine + pseudoephedrine)

Medikament OTC me veprim antihistaminik dhe dekongjestionant Kuti x 20 tableta
513.00 L
Shtoje në shportë

Sopulmin shurup 40 mg/5 ml (sobrerol)

Shurup me veprim mukolitik për trajtimin e kollës me sekrecione 200 ml
938.00 L
Shtoje në shportë
Vendmbajtëse

Cetirizina ABC 10 mg (cetirizinë)

Medikament OTC që vepron kundër simptomave të alergjisë Kuti x 20 tableta
363.00 L
Shtoje në shportë

Enterogermina 2 Miliardi

Probiotik me 2 miliard spore të Bacillus Clausii, i përshtatshëm për fëmijë dhe të rritur Kuti x 10 flakonë
682.00 L
Shtoje në shportë

Helmintox 125 mg/ 2.5 ml (pirantel)

Medikament OTC për trajtimin e disa parazitëve të zorrës 15 ml
255.70 L
Shtoje në shportë

Tavipec Kapsula (esencë e vajit të livandos)

Medikament OTC për trajtimin e kollës Kuti x 30 kapsula
344.00 L
Shtoje në shportë

Tussavit shurup

Shurup me ekstrakte bimore për qetësimin e kollës
308.00 L445.00 L
Përzgjidhni mundësi

Levotuss shurup (levodropropizinë)

Trajtim simptomatik i kollës së thatë 200 ml
669.00 L
Shtoje në shportë

Bisacodyl 5 mg

Medikament OTC me efekt laksativ Kuti x 40 tableta gastro-rezistente
253.00 L
Shtoje në shportë

Maxiclear Cold & Flu Relief

Medikament OTC që trajton simptomat e gripit Kuti x 30 tableta
364.00 L
Shtoje në shportë
Vendmbajtëse

Algofen 500 mg (paracetamol)

Medikament OTC me veti analgjezike dhe antipiretike Kuti x 20 tableta
258.00 L
Shtoje në shportë
Vendmbajtëse

Mucostar 1.5 g (carbocisteinë)

Medikament OTC i indikuar për trajtimin e kollës me sekrecione Kuti x 20 bustina
1,848.00 L
Shtoje në shportë

Ezinelle 1.5 mg (levonorgestrel)

Kontraceptiv emergjence Kuti x 1 tabletë
457.00 L
Shtoje në shportë

Ibudol Pediatrico 200 mg (ibuprofen)

Medikament OTC me përmbajtje ibuprofeni për fëmijë mbi 7 vjeç Kuti x 20 bustina
644.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare