info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Showing 1–48 of 2556 results

Ofertë!
-10%

Bambo Nature Wet Wipes

Letra të lagura pastruese për bebe, të përshtatshme t’u marrë kudo me vete
Paketim me 80 copë

400.00 L 360.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela gentle cleansing gel for hair and body

Mustela gel larës shkumues dhe pastrues për bebe dhe fëmijë.
Flakon-pompë.
500ml.

1,900.00 L 1,520.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Anthelios UV Mune 400 Fluide Invisible SPF 50+

Emulsion me mbrojtës ndaj diellit për lëkurë të ndjeshme
50ml

2,900.00 L 2,465.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Eau Thermale Spray

Ujë termal qetësues, hidratues & anti-irritues

520.00 L1,440.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-5%

Hipp Baby Water

Ujë mineral për foshnje
1.5 L

325.00 L 308.75 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Effaclar Purifying Foaming Gel

Xhel larës për lëkurë të yndyrshme me tendencë
akneike

1,760.00 L2,560.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Toleriane Caring Wash

Larës dhe heqës i make-up-it për lëkurë sensitive normale në të thatë

1,680.00 L2,560.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Effaclar Micro-Peeling Purifying Gel

Xhel larës me efekt mikro-peeling
400 ml

3,200.00 L 2,560.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Aptamil Pronutra 1

Qumësht formulë, për fëmijë 0 – 6 muaj

1,341.00 L2,358.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Vitamin C Serum

Serum anti-age me vitaminë C të pastër

30 ml

5,500.00 L 4,400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Effaclar Duo Acne Corrective treatment

Xhel krem për lëkurë të ndjeshme, me tendencë akneike
40 ml

2,750.00 L 2,200.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Organic Goat Milk Formula 1

Qumësht dhie për fëmijë deri
në 6 muaj. 400g.

2,700.00 L 2,565.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Frezyderm Sun Screen Color Velvet SPF 50+

Përkujdesje hidratuese me faktor të lartë mbrojtës dhe pigment natyral.
50 ml

2,800.00 L 1,960.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Trudi Salviettine Detergenti

Trudi letra të lagura
72 copë

350.00 L 297.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alinter Group Ironorm capsules

Suplement ushqimor me përmbajtje të hekurit, vitaminave B dhe mineraleve

Kuti x 25 kapsula

1,000.00 L 900.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bambo Nature Maxi (7-14 kg) Diapers nr 4

Pelena me ngjitje për bebe me peshë 7-14 kg

1,215.00 L2,250.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-30%

Rilastil Aqua Face Cleanser

Xhel larës & hidratues për fytyrën
200ml

1,750.00 L 1,225.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Shampoo with Quinine

Shampo me bazë kinine kundër rënies së flokëve

1,040.00 L1,680.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Aptamil AR 2

Qumësht formulë për bebe nga 6 deri në 12 muajsh që kanë probleme me refluksin
400 g

1,750.00 L 1,575.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Hyalu B5 Serum

Serum anti-rrudhë me vitaminë B5
30ml

4,400.00 L4,800.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Aptamil AR 1

Qumësht formulë për bebe deri në 6 muajsh që kanë probleme me refluksin
400 g

1,750.00 L 1,575.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bioderma Sensibio H2O Solution Micellaire Démaquillante

Ujë mishelar pastrues, i formuluar duke respektuar lëkurat e ndjeshme. Paketim me pompë ultra-praktike.
500ml

3,400.00 L 2,380.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Pingo Ultra Soft Wipes

Letra të lagura.
Paketim me 80 copë.

400.00 L 360.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Pregnacare Breastfeeding

Multivitamina specifike për periudhën pas shtatzënisë
84 tableta + kapsula

3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Organic Infant Follow On Formula 2 – Demeter

Qumësht lope për fëmijë nga
6 -12 muajsh. 600g.

2,150.00 L 2,042.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Blemish Dots

Patch (ngjitëse) formuluar specifikisht për trajtimin e akneve dhe pikave të zeza

490.00 L 392.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Effaclar Micro-Peeling Purifying Gel

Xhel larës me efekt mikro-peeling
200 ml

2,300.00 L 1,840.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Effaclar Mat Sebo Controlling Moisturizer

Hidratues për lëkurë
të yndyrshme 40ml

3,100.00 L 2,480.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Effaclar H Iso-Biome Ultra Soothing Hydrating Care

Hidratues dhe
qetësues për lëkurë të yndyrshme të tharë si pasojë e trajtimeve dermatologjike produkteve kozmetike 40ml

3,350.00 L 2,680.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Aptamil Pronutra Follow On Formula 2

Qumësht formulë për fëmijë nga 6-12 muaj

1,341.00 L2,358.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-25%

Skincode Protection Face Lotion SPF50+

Locion për fytyrën, mbrotjës ndaj diellit, për të gjithë tipet e lëkurës

100 ml

3,380.00 L 2,535.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Rilastil Sun System Acnestil Sebum-Normalizing Cream SPF 50+

Krem mbrojtës kundër rrezatimit diellor, për lëkurë mikse dhe të yndyrshme me imperfeksione.
40 ml

2,520.00 L 1,260.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Baby Linum Emollient Ultra Rich Butter

Gjalpë ushqyes për trupin & fytyrën, i përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë.
Për bebe, fëmijë dhe të rritur.
225 ml

1,680.00 L 1,344.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Curaprox Ultra Soft Toothbrush 5460 Love

Furçë dhëmbësh ultra e butë me dizajn specifik
Paketim x 2 furça

1,210.00 L 1,089.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela Hydra Bebe Lait Corps

Mustela qumësht trupi
hidratues për lëkurën e bebes dhe të fëmijës. 300ml.

2,000.00 L 1,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela Hydra Bebe Facial cream

Mustela krem hidratues për fytyrën që nga dita e parë e lindjes
40 ml

1,200.00 L 960.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Hipp Combiotic Milk 1

Qumësht formulë për bebe 0-6 muajsh me probiotikë
300 g

1,150.00 L 1,092.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Thermal Spring Water

Ujë termal për lëkurë të ndjeshme

1,040.00 L1,464.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Toleriane Sensitive Fluide

Fluid hidratues, zbutës & mbrojtës për lëkurë të ndjeshme normale në mikse

I përshtatshëm edhe për bebe
40 ml

2,975.00 L 2,380.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Vichy Stress Resist Anti-Perspirant Intensive Treatment 72-hour Roll-on

Deodorant roll on për kontrollin e djersitjes së tepërt në kushte stresi.

1,830.00 L 1,464.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Avene Cleanance Gel Nettoyant

Xhel pastrues për lëkurë të yndyrshme & akneike për fytyrën dhe trupin

1,400.00 L1,750.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Now Vitamin D3 2000UI

Suplement me vitaminë D3 për forcimin e kockave dhe rritjen e imunitetit
Paketim x 30 kapsula

730.00 L 620.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Baby Linum Bath And Shower Oil

Vaj pastrues me veprim qetësues për lëkurë të thatë me tendencë atopike. Për bebe, fëmijë dhe të rritur.
500 ml

2,081.00 L 1,664.80 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Hydrance Aqua Gel

Përkujdesje hidratuese për cdo lloj lëkure, për fytyrën & zonën rreth syve

100 ml

4,200.00 L 3,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Duo Phytophanere

Integrator për flokët dhe thonjtë
Paketim me 120 kapsula + 120 kapsula falas

6,190.00 L 5,261.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Pingo Ultra Soft Maxi 4

Pelena ekologjike për fëmijë me peshë nga 7-18 kg.
Paketim me 40 pelena.

1,700.00 L 1,530.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Haar Intensiv + Biotin

Vitamina & minerale për flokë të shëndetshëm

30 kapsula

1,300.00 L 1,105.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Avène B-Protect SPF 50+

Përkujdesje hidratuese me faktor shumë të lartë mbrojtës dhe pigment natyral.
30 ml

2,100.00 L 1,470.00 L -30%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping