info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Paguaj në dorëzim & me kartë debiti/krediti | Dërgesë e shpejtë 24-48 H

  • Transport FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Paguaj në dorëzim & me kartë debiti/krediti | Dërgesë e shpejtë 24-48 H

  • Transport FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Paguaj në dorëzim & me kartë debiti/krediti | Dërgesë e shpejtë 24-48 H

Showing 1–48 of 304 results

Ofertë!
-10%

Vitabiotics Ultra Vitamin C Sustained Release 500mg

Suplement me vitaminë C për të rritur
60 tableta

L1,200.00 L1,080.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Vitamin B-Complex ”50”

Kompleks i vitaminave të grupit B
Paketim x 100 kapsula

L3,230.00 L2,907.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Ultra-D3

Vitaminë D 1000UI. Kuti x 96 tableta.

L1,499.52 L1,349.57 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Vitamin C 500mg

Vitaminë C 500mg
Paketim x 90 tableta të përtypshme

L2,230.20 L2,007.18 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Nuxe Huile Prodigieuse – 50 ml

Vaj i thatë shumëfuksional

Për fytyrën trupin & flokët

L1,750.00L2,730.00
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Skincode Protection Face Lotion SPF50+

Locion për fytyrën, mbrotjës ndaj diellit, për të gjithë tipet e lëkurës

100 ml

L2,980.00 L2,533.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Pregnacare Breastfeeding

Multivitamina specifike për periudhën pas shtatzënisë
84 tableta + kapsula

L2,999.64 L2,699.68 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Pregnacare Original

Suplement me vitamina dhe minerale për gratë shtatzëna
30 tableta

L1,800.00 L1,620.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now PABA 500 mg

Suplement me acid para aminobenzoik për të rritur
Paketim x 100 kapsula

L1,520.00 L1,368.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Chelated Zinc

Komponim kelat i zinkut
Paketim x 100 tableta

L2,140.00 L1,926.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Power of Nature D-Vit3 2000UI

Suplement ushqimor me vitaminë D3 e rëndësishme për kockat dhe muskujt
60 tableta

L790.20 L711.18 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmatheiss Pharma Hyaluron Volume Lip Booster – Rosé

Lip me acid hialuronik për buzë më të plota

7 ml

L975.00 L780.00 -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Power of Nature Omega 3-6-9

Suplement me omega 3,6 dhe 9 për të rritur
30 kapsula

L1,539.90 L1,385.91 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Pregnacare Him and Her Conception60 tableta

Multivitamina specifike për çifte që po planifikojnë një shtatzëni
60 tableta.

L6,000.00 L5,400.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Wellkid Omega-3 Chewable

Suplement me omega-3 në formën e kapsulave të përtypshme për fëmijë nga 4 deri në 12 vjeç
60 kapsula të përtypshme

L2,199.60 L1,979.64 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Omega-3 1000mg

Suplement me omega-3 i distiluar në nivel molekular
Paketim x 30 kapsula

L600.00 L540.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Vitamin D3 10mcg (400UI)

Vitaminë D3 400UI
Paketim x 100 kapsula xhelatinore

L1,550.00 L1,395.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Omega 3 Fish Oil Concentrate 1000mg

Vaj peshku 1000mg
Paketim x 60 kapsula

L2,580.00 L2,322.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Skincode Exclusive Cellular Anti-Aging Sheet Mask

Maskë me veti anti-rrudhë për çdo lloj lëkure

20 ml x 5 maska

L6,450.00 L5,482.50 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Nuxe Huile Prodigieuse OR – 50 ml

Vaj i thatë shumëfunksional me shkëlqim

Për flokët fytyrën & trupin

L2,520.00L3,500.00
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Solgar Thermogenic Complex

Suplement që ndihmon ne nxitjen e metabolizmit dhe
humbjen e peshës trupore
60 kapsula

L4,680.00 L4,212.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Jointace Collagen

Suplement me kolagjen dhe
glukozaminë për kockat dhe artikulacionet
30 tableta

L2,499.90 L2,249.91 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Full Spectrum Omega

Suplement me omega nga salmoni i egër alaskan
120 kapsula

L5,582.40 L5,024.16 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now 7-KETO 100 mg

Suplement me 7-KETO-DHEA që ndihmon në menaxhimin e peshës
Paketim x 30 kapsula

L3,249.00 L2,916.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Instant Energy B-12 Packets

Suplement me vitaminë B-12, krom, CoQ10 për të rritur energjinë
Paketim x 75 bustina

L2,499.75 L2,249.78 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-8%

Solgar Kangavites Multivitamin & Mineral Tropical

Multivitamina dhe minerale për fëmijë mbi 3 vjeç
Paketim x 60 tableta të përtypshme

L2,229.60 L2,042.28 -8%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Nuxe Huile Prodigieuse Floreale

Vaj i thatë shumëfunksional me aromë lulesh
Për fytyrën, trupin & flokët

L1,750.00L2,730.00
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Biorga Verrufilm solution

Solucion për trajtimin efikas kundër pjesës më të madhe të verrukeve

14 ml

L2,300.00 L1,840.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Biorga Cystiphane Anti Hair Loss Shampoo

Shampo kundër rënies së flokut për meshkuj dhe femra.

L1,800.00 L1,440.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Power of Nature Calcium Plus

Suplement me kalçium, vitaminë D3 dhe magnez për forcimin e kockave
30 tableta

L879.90 L791.91 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Power of Nature Vitamin C 500 mg

Suplement me vitaminë C për të rritur
36 tableta të përtypshme

L1,049.76 L944.78 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Astaxanthin 4 mg Softgel

Suplement për mbrojtje nga radikalet e lira përgjigje imunitare të shendetshme

90 kapsula te buta

L3,649.95 L3,284.96 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Fenugreek 500 mg

Suplement me përmbajtje ekstraktet e bimës fenugreek
100 kapsula

L1,350.00 L1,215.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Feroglobin Capsules

Suplement ushqimor me bazë hekuri
30 kapsula

L1,200.00 L1,080.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam Axi-Cell

Suplement ushqyes me efekt drenues
20 bustina x 10ml

L4,160.00 L3,328.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Wellwomen 50+

Multivitaminë specifike për femra mbi 50 vjeç
30 tableta

L1,500.00 L1,350.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Pregnacare New Mum Hair and Skin

Suplement me vitamina dhe minerale për femra që ushqejnë me gji
56 tableta

L2,399.60 L2,159.64 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Osteocare Chewable

Suplement për kockat
30 tableta të përtypshme

L999.90 L899.91 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Spirulina 500mg

Suplement me spirulinë, një mikroalgë me ngjyrë blu në jeshile
Paketim x 100 tableta

L1,500.00 L1,350.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Folacin 400mcg

Acid folik 400mcg
Paketim x 100 tableta

L861.00 L774.90 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Prenatal Nutrients

Multivitaminë për periudhën e shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji
Paketim x 60 tableta

L2,170.20 L1,956.42 -9%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Maca 500mg

Suplement me ekstrakte të bimës maca Kuti x 100 kapsula

L1,650.00 L1,485.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Ultra-D3

Vitaminë D 2000UI (50mcg)

96 tableta

L2,499.84 L2,249.86 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Omega 3-6-9

Integrator me omega 3,6 dhe 9

60 kapsula

L1,950.00 L1,755.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Wellwoman Original

Multivitamina specifike për femra

30 tableta

L1,500.00 L1,350.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Skincode Purifying Cleansing Gel

Larës për lëkurë të kombinuar & të yndyrshme

125 ml

L2,580.00 L2,193.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Power of Nature Hair Tone Nails & Skin

Suplement ushqimor për flokë të shëndetshëm, thonj të fortë dhe lëkurë që shkëlqen
30 kapsula

L1,500.00 L1,350.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Power of Nature B-Vit 12 1000mcg

Suplement ushqimor që përmban vitaminën B12
60 tableta

L750.00 L675.00 -10%
Shtoje në shportë