info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Gjurmimi i dërgesës

Gjurmimi i dërgesës është i mundur vetëm për porosi brenda territorin të Shqipërisë.

tPas përfundimit të blerjes online, ju do të mund të gjurmoni porosinë tuaj dhe të jeni në dijeni të vendodhjes së saj në çdo moment.

Nëpërmjet një e-mail-i, ju do të pajiseni me kodin e porosisë, me të cilin mund të gjurmoni dërgesën në adresën https://www.fedex.com/en-al/home.html

Gjurmimi i porosisë nuk është i mundur për porositë në Tiranë. Në këtë ra, mund të kontaktoni me FarmaOn, për informacione në lidhje me vendodhjen e porosisë suaj.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping