[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Kategoritë

ujë micelar

Showing all 11 results

Ofertë!

A-Derma Phys-Ac Set 2

Blini 1 ujë micelar dhe 1 fluid mbrojtës nga dielli spf 50 nga A-Derma me 30 % ulje dhe përfitoni FALAS 1 çantë A-Derma  
4,850.00 L 3,395.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!

Klorane Set Bleuet 3

Bli ujin micelar 400 ml dhe kremin hidratues 50 ml me 50% Ulje!
6,400.00 L 3,200.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!

Klorane Set Bleuet 2

Bli ujin micelar 400 ml dhe kremin e natës 50 ml me 50% Ulje!
6,600.00 L 3,300.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!

Klorane Set Bleuet 1

Bli ujin micelar 400 ml dhe serumin tonifikues 50 ml me 50% Ulje!
6,600.00 L 3,300.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

GERMAINE DE CAPUCCINI T-RIDES RICH CHRISTMAS SET

Set me veprim anti-moshë dhe anti-rrudhë për lëkurë të thatë. Cmim promocional. 50 ml, 15 ml, 125 ml
9,000.00 L 7,650.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

GERMAINE DE CAPUCCINI T-RIDES SOFT CHRISTMAS SET

Set me veprim anti-moshë dhe anti-rrudhë për lëkurë normale/mikse. Cmim promocional. 50 ml, 15 ml, 125 ml
9,000.00 L 7,650.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

GERMAINE DE CAPUCCINI TIME EXPERT WHITE CHRISTMAS SET

Set me veprim anti-moshë dhe anti-njollë për të gjitha tipet e lëkurës. Cmim promocional. 50 ml, 15 ml, 125 ml
5,770.00 L 4,904.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

GERMAINE DE CAPUCCINI TIME EXPERT WHITE SPF 20 CHRISTMAS SET

Set me veprim anti-moshë dhe anti-njollë për të gjitha tipet e lëkurës. Cmim promocional. 50 ml, 15 ml, 125 ml
6,700.00 L 5,695.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

GERMAINE DE CAPUCCINI TIMEXPERT RADIANCE C+ CREAM CHRISTMAS SET

Set me veprim anti-moshë dhe anti-oksidues për lëkurë normale/mikse. Cmim promocional. 50 ml, 15 ml, 125 ml
8,250.00 L 7,012.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

GERMAINE DE CAPUCCINI TIMEXPERT RADIANCE C+ EMULSION CHRISTMAS SET

Set me veprim anti-moshë dhe anti-oksidues për lëkurë normale/mikse. Cmim promocional. 50 ml, 15 ml, 125 ml
8,250.00 L 7,012.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Novexpert Plumped Skin Set

Set promocional për fytyrën me acid hialuronik 50 ml, 50 ml, 100 ml
5,200.00 L 4,420.00 L -15%
Shtoje në shportë