info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

product

This is where you can add new products to your store.

Showing 1–20 of 21 results

Ofertë!
-20%

Youth-Lab Brightening Vit-C Gel Cream

Xhel-krem hidratues anti-oksidues me vitaminë C për çdo lëkurë 50 ml
5,100.00 L 4,080.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Rilastil Intense C Booster Spray

Spray hidratues i pasur me vitaminë C dhe acid hialuronik. 100 ml
2,790.00 L 2,232.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Rilastil Intense C Gel Serum

Serum i pasur me 15 % vitaminë C dhe acid hialuronik. 30 ml
5,590.00 L 4,472.00 L -20%
Shtoje në shportë

Filorga C-Recover Radiance Booster Concentrate

Serum me vitaminë C për fytyrën 3 flakone x 10 ml
7,490.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Jowaé Gel Vitaminé Hydratant Energisant

Përkujdesje hidratuese 24 orëshe në trajtë xheli. Përshtatur për lëkurë të ndjeshme. 40 ml
2,360.00 L 2,124.00 L -10%
Shtoje në shportë

DR.Grandel Elements of Nature Hydro Soft

Krem hidratues me vitaminë F dhe aloe vera, përshtatur për lëkurë të dehidratuar. 50ml
5,300.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

ONAGRINE Activ Detox Sérum Vitaminé

Serum i pasur me vitamina, për çdo lloj lëkure, vepron kundër rrudhave, ndotjes dhe lodhjes 30 ml
5,300.00 L 4,770.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

ONAGRINE Activ Detox Vitamine Enriched Eye Care

Xhel për zonën rreth syve, veprues ndaj rrudhave, rrathëve të zinj dhe qeseve poshtë syve 15 ml
4,300.00 L 3,870.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bioderma Pigmentbio C-Concentrate Correcteur Pigmentaire Eclaircissant

Përkujdesje e përqëndruar trajtuese me efekt zbardhues dhe vitaminë C. E përshtatshme për lëkurë me tendencë hiperpigmentimi. 15ml
8,250.00 L 5,775.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Biolane Soin Appaisant

Hidratues, qetësues i irritimeve dhe rigjenerues i epidermës. I pasur me vaj avokado dhe me provitaminë B5. 100 ml
1,600.00 L 1,360.00 L -15%
Shtoje në shportë

Toskani Aquabalance Mesoserum

Serum me veprim hidratues dhe parandalues të rrudhave të para, vitaminë C, proteoglikanë, 30 ml
11,180.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Krem ushqyes për lëkurë shumë të thatë

Krem ushqyes me vitaminë E & gjalpë kakaoje për lëkurë shumë të thatë 40 g
800.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Krem ushqyes për fytyrën

Krem ushqyes me vitaminë E për lëkurë të thatë 40 g
600.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Derma-E Vitmin E 12000 IU cream

Krem hidratues me vitaminë E për fytyrën dhe trupin 113 g
2,230.00 L 2,007.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Derma-E Anti-Wrinkle Toner

Tonik pastrues për fytyrën me efekt anti-rrudhë i pasur me acid glikolik dhe vitaminë A 175 ml
2,400.00 L 2,160.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Derma-E Anti-Wrinkle Cleanser Vitamine A& Glycolic Acid

Larës për fytyrën me efekt anti-rrudhë dhe eksfoliues 175 ml
2,600.00 L 2,340.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Derma-E Anti-Wrinkle Eye Cream

Krem anti-rrudhë me vitaminë A për zonën rreth syve 14 g
3,900.00 L 3,510.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Derma E vitamin C concentrated serum

Serum i përqëndruar me vitaminë C dhe acid hialuronik për lëkurë të freskët dhe të hidratuar 650 ml
3,900.00 L 3,510.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Liftactiv Vitamin C Serum Skin Corrector

Serum me vitaminë C për çdo lloj lëkure 10ml
4,790.00 L 4,071.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Hyalu B5 Serum

Serum anti-rrudhë me vitaminë B5 30ml
5,100.00 L 4,335.00 L -15%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso