info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing all 17 results

Skincode Exclusive Anti-Aging Moisture Duo

Set anti-age dhe hidratues për lëkurë të dehidratuar
L10,000.00
Shtoje në shportë

Skincode Restoration Duo Kit (Exclusive Cellular Anti-Aging Cream + Exclusive Cellular Overnight Restoration Oil FREE)

Krem anti-rrudhë me veprim 24 orë dhe serum vajor me veti ristrukturuese e rigjeneruese FALAS 50ml+30 ml
L8,950.00
Shtoje në shportë

Skincode Exclusive Cellular Hydro-Peel Serum in Essence

Serum hidratues me efekt peeling 50 ml
L8,990.00
Shtoje në shportë

Skincode Exclusive Cellular Anti-Aging Sheet Mask

Maskë me veti anti-rrudhë për çdo lloj lëkure 20 ml x 5 maska
L6,450.00
Shtoje në shportë

Skincode 24H De-Stress Comfort Balm

Balsam hidratues & qetësues për lëkurë sensitive të thatë & shumë të thatë.
L3,980.00
Shtoje në shportë

Skincode Micellar Water All-in-one Cleanser

Ujë mishelar për pastrimin e fytyrës & syve për të gjithë tipet e lëkurës 200 ml
L2,550.00
Shtoje në shportë

Skincode Fortifying Toning Lotion

Locion tonik për të gjithë tipet e lëkurës 200 ml
L2,530.00
Shtoje në shportë

Skincode Daily Defence & Recovery Veil SPF 30

Krem hidratues & mbrojtës ndaj diellit për të gjithë tipet e lëkurës 50 ml
L5,350.00
Shtoje në shportë

Skincode Extra Gentle Resurfacing Cream

Krem eksfoljues për të gjithë tipet e lëkurës 75 ml
L3,980.00
Shtoje në shportë

Skincode Protection Face Lotion SPF50+

Locion për fytyrën, mbrotjës ndaj diellit, për të gjithë tipet e lëkurës 100 ml
L2,980.00
Shtoje në shportë

Skincode Firming Eye Zone Gel

Xhel për zonën rreth syve, për të gjithë tipet e lëkurës 20ml
L4,100.00
Shtoje në shportë

Skincode 24h Cell Energiser Cream

Krem  antirrudhë për lëkurë normale & të thatë 50 ml
L4,750.00
Shtoje në shportë

Skincode Revitalizing Eye Contour Cream

Krem për zonën rreth syve për të gjithë tipet e lëkurës 15 ml
L4,100.00
Shtoje në shportë

Skincode Gentle Cleansing Lotion

Locion pastrues per lëkurë normale & të thatë 200ml
L2,350.00
Shtoje në shportë

Skincode Purifying Cleansing Gel

Larës për lëkurë të kombinuar & të yndyrshme 125 ml
L2,580.00
Shtoje në shportë

Skincode Protective Day Cream SPF 12

Krem mbrojtës dite për lëkurë normalë & të thatë 50 ml
L4,450.00
Shtoje në shportë

Skincode Regenerating Night Cream

Krem rigjenerues nate për lëkurë normale & të thatë 50 ml
L4,400.00
Shtoje në shportë