Forbrukernet.com

[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

product

This is where you can browse products in this store.

Showing all 11 results

Lierac Premium Serum Set Promocional

14,980.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Lierac Premium La Crème Voluptueuse + Lierac Premium La Crème Regard

Set me veprim hidratues dhe antirrudhë për fytyrën dhe sytë. Formuluar për lëkurë normale dhe të thatë. Blini Lierac Premium La Crème Voluptueuse 50 ml dhe përfitoni FALAS Lierac Premium La Crème Regard 15 ml
14,980.00 L 10,486.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Lierac Premium SET La Crème Soyeuse + Lierac Premium La Crème Regard

Set me veprim hidratues dhe antirrudhë për fytyrën dhe sytë. Formuluar për lëkurë normale - mikse. Blini Lierac Premium La Crème Soyeuse 50 ml dhe përfitoni FALAS Lierac Premium La Crème Regard 15 ml
14,980.00 L 10,486.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Lierac Premium The Sublimating Gold Mask Absolute Anti-ageing

Maskë Premium me veti hidratuese, zbutëse dhe anti-rrudhë 20 ml
1,290.00 L 903.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Lierac Premium The Cure Absolute Anti Age

Serum i përqendruar, parandalues dhe korrigjues i të gjithë shenjave të moshës. Kurë 28 ditore 30ml
15,470.00 L 10,829.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Lierac Premium Eyes Absolute Anti-Ageing

Krem anti-age për zonën rreth syve, korrigjues i të gjithë shenjave të moshës. 15 ml
6,500.00 L 4,550.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Lierac Premium Serum Absolute Anti-Ageing

Serum anti-age absolut, korrigjues I të gjithë shenjave të moshës. 30ml
14,980.00 L 10,486.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Lierac Premium Absolute Anti-Ageing SET

Krem anti-age, korrigjues i të gjithë shenjave të moshës, për lëkurë normale dhe të thatë + Serum riparues anti-rrudhë DHURATË 50 ml + 10 ml
14,980.00 L 10,486.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Lierac Premium The Voluptuous Cream Absolute Anti-Ageing

Krem anti-age, korrigjues i të gjithë shenjave të moshës. Për lëkurë normale dhe të thatë. 50ml.
14,980.00 L 10,486.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Lierac Premium Supreme Mask Absolute Anti-Ageing

Maskë anti-age absolut, korrigjuese e të gjithë shenjave të moshës. 75ml
8,150.00 L 5,705.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Lierac Premium Silky Cream Absolute Anti-Aging

Krem anti-age, korrigjues i të gjithë shenjave të moshës. Për lëkurë normale, mikse. 50ml.
14,980.00 L 10,486.00 L -30%
Shtoje në shportë